0
предводено од видео wallидно рекламирање (2)

Решение за загадување на светлината на ЛЕР-екран во целосна боја

Стандард за осветленост на стандарден ЛЕР целосен екран во боја За време на интервјуто, the reporter learned that the installation and setting of

внатрешно надворешно рекламирање LED екран (4)

Како да спречите статичка електрична енергија на ЛЕД-екранот?

Со цел да се отстрани штетата на статичката електрична енергија на екранот за изнајмување на LED дисплејот, производители на дисплеи, дилерите и клиентите се…

внатрешно надворешно рекламирање LED екран (3)

Инсталирање на точки на целиот екран во боја на ЛЕР на возилото

Целосен екран со автомобил предводен е инсталиран во автомобилот. Во споредба со обичниот екран на вратата и фиксниот внатрешен LED дисплеј, тоа…

Едношалтерско решение за ЛЕР видео wallидни контролери и додатоци, од предводена видео процесор ,картички на испраќачот, примање картички за напојување и LED модули.

Претплатете се

Претплатете се на нашиот најнов билтен за технолошки екран со дисплеј и добијте бонуси за следното купување

  Авторски права © 2020 | Сите права се задржани !

  0
   0
   Вашата кошничка
   Вашата количка е празнаВрати се во продавница