0

Водено решение за видео wallидови во системот

Висок квалитет Производи

4K видео контролер

50% ИСКЛУЧЕН

Попуст 20%

100% оригинален

Сите наши управувани дисплеи видео wallидни контролер и картички се оригинални

брза испорака

DHL глобална испорака од врата до врата во рок од неколку дена по нарачката

Гаранција

Вие сте заштитени со нашата политика за гаранција и враќање во траење од три години

лојалност

Ние ја цениме довербата на нашите клиенти и секогаш привлекуваме повтори клиенти

Ефективно решение!

Нови пристигнувања

4К предводеше ВИДЕО КОНТРОЛЕР

Едношалтерско решение за ЛЕР видео wallидни контролери и додатоци, од предводена видео процесор ,картички на испраќачот, примање картички за напојување и LED модули.

Претплатете се

Претплатете се на нашиот најнов билтен за технолошки екран со дисплеј и добијте бонуси за следното купување

  Авторски права © 2020 | Сите права се задржани !

  0
   0
   Вашата кошничка
   Вашата количка е празнаВрати се во продавница