0
предводени рекламни панели

Изгледи за изнајмување на LED дисплеи за рекламирање на отворено за внатрешни работи

Со развојот на индустријата за изнајмување на LED дисплеи, извозот се зголемува секоја година. Според извештаите на релевантните медиуми, неодамна,…

изнајмување LED дисплеј

Како да се справите со ЛЕД-дисплејот при изнајмување на светкав предводен екран

Лизингот на дисплејот е исто така еден вид електронски производи, па по долготрајна употреба, сигурно ќе има неколку прашања….

Едношалтерско решение за ЛЕР видео wallидни контролери и додатоци, од предводена видео процесор ,картички на испраќачот, примање картички за напојување и LED модули.

Претплатете се

Претплатете се на нашиот најнов билтен за технолошки екран со дисплеј и добијте бонуси за следното купување

  Авторски права © 2020 | Сите права се задржани !

  0
   0
   Вашата кошничка
   Вашата количка е празнаВрати се во продавница