0
vx6s led видео ѕид процесор

Контролер за видео-процесор со дисплеј LED Novastar VX6S

NOVASTAR VX6s е сè-во-едно видео контролер што ги интегрира функциите за испраќање картички со видео обработка. Дизајниран со моќна можност за обработка на видео,…

novastar tb6 led контролер

Мултимедијален плеер Novastar TB6 за контрола на рекламирање предводено од видео wallидови

Мултимедијален плеер Novastar TB6 за LED дисплеј. Кутија за мултимедијални плеери Нова ТБ3, Нова ТБ6 Капацитет на товарење до 1300000 пиксели….

Едношалтерско решение за ЛЕР видео wallидни контролери и додатоци, од предводена видео процесор ,картички на испраќачот, примање картички за напојување и LED модули.

Претплатете се

Претплатете се на нашиот најнов билтен за технолошки екран со дисплеј и добијте бонуси за следното купување

  Авторски права © 2020 | Сите права се задржани !

  0
   0
   Вашата кошничка
   Вашата количка е празнаВрати се во продавница