0
lvp605 предводена видео процесор (2)

Која галантерија ќе се користи за таблата со LED екран?

За да се направи LED дисплеј екран, прво мора да ги разбереме следните компоненти: единица одбор, напојување, контролна картичка, жици, префрлување…

предводени ѕидови

Предлози за оние кои бараат електронски екран со ЛЕД

Во моментов, повеќето форми на рекламирање го земаат ЛЕД електронскиот екран како носител, и надворешен LED електронски екран како…

Едношалтерско решение за ЛЕР видео wallидни контролери и додатоци, од предводена видео процесор ,картички на испраќачот, примање картички за напојување и LED модули.

Претплатете се

Претплатете се на нашиот најнов билтен за технолошки екран со дисплеј и добијте бонуси за следното купување

  Авторски права © 2020 | Сите права се задржани !

  0
   0
   Вашата кошничка
   Вашата количка е празнаВрати се во продавница