предводени панели за прикажување

Што ако екранот со цел екран во боја е црн, а осветленоста не е во согласност?

Добриот LED дисплеј во целосна боја мора да се прилагоди на различните температури, различно време, може да се користи нормално во различни прилики, и…

Едношалтерско решение за ЛЕР видео wallидни контролери и додатоци, од предводена видео процесор ,картички на испраќачот, примање картички за напојување и LED модули.

Претплатете се

Претплатете се на нашиот најнов билтен за технолошки екран со дисплеј и добијте бонуси за следното купување

    Авторски права © 2020 | Сите права се задржани !

    Купувачка кошничка

    0

    Нема производи во кошничката.

    × Whatsapp