0
4K LED дисплеи

Надградбата на 4K на 8K е шанса за LED дисплеј што не може да се пропушти

На оваа бина, 4К од многу производители во индустријата за LED дисплеи штотуку започна. Во моментов, само некои водечки…

Едношалтерско решение за ЛЕР видео wallидни контролери и додатоци, од предводена видео процесор ,картички на испраќачот, примање картички за напојување и LED модули.

Претплатете се

Претплатете се на нашиот најнов билтен за технолошки екран со дисплеј и добијте бонуси за следното купување

  Авторски права © 2020 | Сите права се задржани !

  0
   0
   Вашата кошничка
   Вашата количка е празнаВрати се во продавница