0
vx6s led видео ѕид процесор

Контролер за видео-процесор со дисплеј LED Novastar VX6S

NOVASTAR VX6s е сè-во-едно видео контролер што ги интегрира функциите за испраќање картички со видео обработка. Дизајниран со моќна можност за обработка на видео,…

Едношалтерско решение за ЛЕР видео wallидни контролери и додатоци, од предводена видео процесор ,картички на испраќачот, примање картички за напојување и LED модули.

Претплатете се

Претплатете се на нашиот најнов билтен за технолошки екран со дисплеј и добијте бонуси за следното купување

  Авторски права © 2020 | Сите права се задржани !

  0
   0
   Вашата кошничка
   Вашата количка е празнаВрати се во продавница