0
vdwall контролер (2)

Производителот на екранот на екранот одговара зошто ЛЕД-екранот има разлика во бојата

За голем LED дисплеј на отворено, откако ќе се појави разликата во бојата, влијанието е многу огромно. Но, колку е поголема…

Едношалтерско решение за ЛЕР видео wallидни контролери и додатоци, од предводена видео процесор ,картички на испраќачот, примање картички за напојување и LED модули.

Претплатете се

Претплатете се на нашиот најнов билтен за технолошки екран со дисплеј и добијте бонуси за следното купување

  Авторски права © 2020 | Сите права се задржани !

  0
   0
   Вашата кошничка
   Вашата количка е празнаВрати се во продавница