0
Претходна
G-енергија LED серија JPS200P-GS-D LED ја прикажува моќноста

Енергетски екран со LED дисплеј со серија GPS-енергија JPS200P-GS-D

$ 39.80
Следно

G-енергија JPS-серија JPS200PV5.0A3 LED панел за напојување

$ 83.00
G-енергија LED серија JPS JPS200PV5.0A3 ја прикажува моќноста
Г-енергија LED серија JPS JPS200V4.6-E ја прикажува моќноста

G-енергија JPS-серија JPS200V4.6-E LED панел за дисплеј напојување

$ 49.80

G-енергија JPS-серија JPS200V4.6-E LED панел за дисплеј напојување

$ 49.80

G-енергија JPS-серија JPS200V4.6-E LED панел за дисплеј напојување,купете дополнителна опрема за екран со дисплеј од врвен производител на видео wallидови во Кина по добри цени

Побрзај! Флеш-продажбата завршува наскоро!
00
ДЕНОВИ
00
ЧАСА
00
ПОМИНИ
00
SECS
великодушно напојување

Опис

G-energy JPS серија JPS200V4.6-E LED дисплеи Напојување

Напојување со црна лента без вентилатор

 • Модел на производ:JPS200V4.6-E/JPS200PV4.6A4
 • Излезна моќност:184В.
 • Влезен напон: 90-264Вак
 • Излезен напон:4.6В.
 • Излезна струја:40А.
 • Големина:должина * ширина * висина:220 * 52 * 25.4мм
 • Режим на дисипација на топлина:зрачи
 • Работна температура:-30 Ц ~ 50 Ц.

Дополнителни информации

Тежина 0.8 килограм

Осврти

Сè уште нема прегледи.

Биди прв што ќе прегледа „G-енергија JPS-серија JPS200V4.6-E LED панел за дисплеј напојување”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се обележани *

Бренд

ГЕНЕРГИЈА

великодушно напојување

Едношалтерско решение за ЛЕР видео wallидни контролери и додатоци, од предводена видео процесор ,картички на испраќачот, примање картички за напојување и LED модули.

Претплатете се

Претплатете се на нашиот најнов билтен за технолошки екран со дисплеј и добијте бонуси за следното купување

  Авторски права © 2020 | Сите права се задржани !

  0
   0
   Вашата кошничка
   Вашата количка е празнаВрати се во продавница