Претходна
Напојувањето со Screenид на екранот со висока ефикасност на Rong-Electric MDK300PC5 е дизајнирано за LED дисплеј :Мала големина, висока ефикасност, стабилност, и сигурност. Напојувањето има влезен напон, ограничување на излезната струја, излезна заштита од краток спој. Напојувањето ќе се применува со висока исправка што значително ја подобрува ефикасноста на енергијата,може да достигне 90.0% погоре, заштеда на потрошувачка на енергија. Rong-Electric MDK300PC5 Параметар за напојување со Screenиден LED екран со висока ефикасност: Rong-Electric MDK300PC5 снабдување со електрична енергија LED екран со голема ефикасност Rong-Electric MDK300PC5 снабдување со електрична енергија LED екран со напојувањеRong-Electric MDK300PC5 напојување со LEDид на екран со висока ефикасност Rong-Electric MDK300PC5 Eид на екран со висока ефикасност LED

Rong-Electric MDK300PC5 напојување со efficiencyиден екран со висока ефикасност предводена од екран

$ 30.00
Следно

G-Energy JPS300P-A 5.0V LED екран со целосна боја LED напојување

$ 48.00
G-Energy JPS300P-A5.0V LED екран со целосна боја LED напојување
LaitePower T300V5.0A1 дисплеј со широк напон LED дисплеј Напојување 300W

LED лајт T300V5.0A1 прикажува напојување за ЛЕД-екрани

$ 33.00

LED лајт T300V5.0A1 прикажува напојување за ЛЕД-екрани

$ 33.00

моќност на лајт t300v5.0a1 напојување со напон со дисплеј, напојување со напојување 300w за единечен излез (+ 5,0v , излезна моќност 300w напон на влез напон напојување, од врвниот добавувач на додатоци за додатоци за екрани со видео displayидови по добра цена.

Побрзај! Флеш-продажбата завршува наскоро!
00
ДЕНОВИ
00
ЧАСА
00
ПОМИНИ
00
SECS
Категорија: Ознака:

Опис

T300V5.0A1 за единечен излез (+ 5,0 V,Излезна моќност 200W Напојување.

Модел: T300V5.0A1
Опсег на напон на влез: 200-240Vac / 47-63HZ
Излезна моќност: 200W Макс
Опсег на температура на работење:-30℃ – 60℃
Температура на складирање: -40℃ – 80℃
Фактор на моќност: 0.95/230Вак
Димензии: 140мм * 59мм * 30мм
Диелектрична Сила: I / P-O / P:3.0KVac , I / P-PG:1.5KVac ,О / П-ПГ:0.5KVac
Струја на истекување: <1ма (Вино:230)
Функција за заштита:SCP, OCP
Режим на дисипација на топлина:Ладење на вентилација

Димензии на напојување со LED T300V5.0A1 & Структура

t300v5a1-t1 напојување со LED дисплеј
T300V5.0A1 Цртеж за инсталација на напојување со LED диоди

напојување со LED екран

Дополнителни информации

Тежина 0.9 килограм

Осврти

Сè уште нема прегледи.

Биди прв што ќе прегледа „LED лајт T300V5.0A1 прикажува напојување за ЛЕД-екрани”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се обележани *

Едношалтерско решение за ЛЕР видео wallидни контролери и додатоци, од предводена видео процесор ,картички на испраќачот, примање картички за напојување и LED модули.

Претплатете се

Претплатете се на нашиот најнов билтен за технолошки екран со дисплеј и добијте бонуси за следното купување

    Авторски права © 2020 | Сите права се задржани !

    Купувачка кошничка

    0

    Нема производи во кошничката.

    × Whatsapp