0
Претходна
ЕМ10-2 контролни картички 2

Мултифункционална картичка Mooncell EM10 за рекламирање на Wallид со LED дисплеј

$ 96.00
Следно

ЛЕД контролер за видео wallид, синхрона картичка за испраќање Mooncell ST60

$ 121.00
ST60 картички со екран
Интегриран HUB75 картичка за контрола на дисплејот Moocell M-RC32A EMC

Интегриран HUB75 картичка за контрола на дисплејот Moocell M-RC32A EMC

$ 30.00

Интегриран HUB75 картичка за контрола на дисплејот Moocell M-RC32A EMC

$ 30.00

Moocell M-RC32A EMC LED картичка за контрола на дисплејот Интегрирани системи за контрола на водење од снабдувач на додатоци за екран за прикажување видео идови од највисока цена по добра цена.

Побрзај! Флеш-продажбата завршува наскоро!
00
ДЕНОВИ
00
ЧАСА
00
ПОМИНИ
00
SECS
картички со месечни клетки во ирегуларна форма

Опис

Интегриран HUB75 картичка за контрола на дисплејот Moocell M-RC32A EMC:

1. Конвенционален RGB излез со 24 групи, со 12 Интерфејс на HUB75E.

2. Единечна картичка со максимално оптоварување од 96К пиксели, секој податок може да носи 8K пиксели.

3. Широк влезен напон, опсегот на влезен напон на +3.5 В. — +6 В..

4. Конвенционално чипско освежување високо, висока осветленост, високо сива.

5. Двојна резервна копија со мрежен кабел.

6. Поддржете ја осветленоста и корекцијата на хромата точка-по-точка. И не ја намалува областа за примање на картичката за примање.

7. Поддржете широк спектар на чипови за возачи. Поддржете чип PWM, чип за откривање точка по точка, конвенционален чип.

8. Поддржете ги поставките за пред-екран на картичката.

9. Поддржете ги сите функции за следење на параметрите на картичките.

10. Поддржете ја функцијата за следење на надворешното опкружување.

11. Интелигентна функција за обновување. Нема потреба повторно да ја вчитате програмата откако ќе ја замените картичката за примање.

12. Никогаш црн екран. И интелигентно напојување, во случај на прекин на електричната енергија, намалете ја осветленоста на дисплејот.

13. Во согласност со стандардите на RoHs во ЕУ.

14. Во согласност со европскиот стандард CE-EMC.

Дополнителни информации

Тежина 0.8 килограм

Осврти

Сè уште нема прегледи.

Биди прв што ќе прегледа „Интегриран HUB75 картичка за контрола на дисплејот Moocell M-RC32A EMC”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се обележани *

Бренд

Месечината

картички со месечни клетки во ирегуларна форма

Едношалтерско решение за ЛЕР видео wallидни контролери и додатоци, од предводена видео процесор ,картички на испраќачот, примање картички за напојување и LED модули.

Претплатете се

Претплатете се на нашиот најнов билтен за технолошки екран со дисплеј и добијте бонуси за следното купување

  Авторски права © 2020 | Сите права се задржани !

  0
   0
   Вашата кошничка
   Вашата количка е празнаВрати се во продавница