0
Претходна
Картичка за прием на универзален LED екран со висок стандард Mooncell T120

Картичка за прием на универзален LED екран со висок стандард Mooncell T120

$ 21.20
Следно

Картичка за асинхроно примање податоци на Mooncell RT703

$ 20.00
RT703 led екран картички
RT12Q led екран картички

Картичка за прием на асинхрони податоци Mooncell RT12Q за LED панели

$ 19.80

Картичка за прием на асинхрони податоци Mooncell RT12Q за LED панели

$ 19.80

Картичката за примање Rt12q усвојува чип Т6 специјално развиен од нашата компанија за систем за контрола на ЛЕР екран. Се интегрира 12 стандардни интерфејси на hub75e и е без плоча на центар. Има супер стабилни перформанси и високи перформанси, и брзо се здобива со корист од корисниците на водени екрани.

 

Побрзај! Флеш-продажбата завршува наскоро!
00
ДЕНОВИ
00
ЧАСА
00
ПОМИНИ
00
SECS
картички со месечни клетки во ирегуларна форма

Опис

Функција Карактеристично

1、Се одликува со 12 x стандардни HUB75E интерфејси.

2、Без надградба е компатибилен со различни ИЦ-возачи Без надградба е и е компатибилен со различни ИЦ-возачи.

3、Поддржува осветленост на ниво на пиксел&калибрациите на хромата и ниската сива скала можат да бидат

компензирани.

4、Поддржува да се изградат комплицирани ормани & екраните.

5、Поддржува за откривање на стапките на грешки во мрежниот кабел & серискиот # на картичката за примање.

6、Поддржува да ги поправите параметрите за конфигурација со само еден клик (Паметна поправка)

7、Поддржува да се има кориснички дефиниран интерфејс за податоци(прилагодено)

8、Поддржува да ги прочитате податоците за конфигурацијата од каде што се зачувани

9、Тоа е RoHS & Соодветно на CE-EMC.

Спецификации за вчитување

1、Паралелни податоци (RGB): 24 База на податоци

2、Сериски податоци: 72 База на податоци

3、Максималниот капацитет на товарење(пиксели):256*384

4、Количината на приемни картички што може да биде каскадно поврзана:P1000 парчиња

5、Линијата за скенирање е поддржана:1-128 Редови

6、Максималниот капацитет на товарење во ширина / висина:4095 пиксели

Дополнителни информации

Тежина 0.4 килограм

Осврти

Сè уште нема прегледи.

Биди прв што ќе прегледа „Картичка за прием на асинхрони податоци Mooncell RT12Q за LED панели”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се обележани *

Бренд

Месечината

картички со месечни клетки во ирегуларна форма

Едношалтерско решение за ЛЕР видео wallидни контролери и додатоци, од предводена видео процесор ,картички на испраќачот, примање картички за напојување и LED модули.

Претплатете се

Претплатете се на нашиот најнов билтен за технолошки екран со дисплеј и добијте бонуси за следното купување

  Авторски права © 2020 | Сите права се задржани !

  0
   0
   Вашата кошничка
   Вашата количка е празнаВрати се во продавница