0
Претходна
СЛУШЕТЕ Q3C LED дисплеј Асинхрон HD мултимедијален плеер со целосна боја

СЛУШЕТЕ Q3C LED дисплеј Асинхрон HD мултимедијален плеер со целосна боја

$ 142.50
Следно

Контролер на Mooncell MTB200 за нормални предводени видео videoидни екрани

$ 150.00
MTB2000 LED контролер за дисплеј
Надворешна кутија за испраќање на Mooncell TB2000 LED дисплеј

Надворешна кутија за испраќање на Mooncell TB2000 LED дисплеј

$ 345.00

Надворешна кутија за испраќање на Mooncell TB2000 LED дисплеј

$ 345.00

ЛЕР синхроно испраќачко поле за водени видео wallsидови, Внатрешен / отворен LED-испраќач со целосна боја, Синхрон систем за контрола на LED дисплеј, купете снабдувач на додатоци за екрани за видео wallидови од врвна LED-испраќач по добра цена.

Побрзај! Флеш-продажбата завршува наскоро!
00
ДЕНОВИ
00
ЧАСА
00
ПОМИНИ
00
SECS
картички со месечни клетки во ирегуларна форма

Опис

Надворешна кутија за испраќање на Mooncell TB2000 LED дисплеј:

1. Тип на производ: Кутија за предавател на конектор за водоотпорен приклучок за летање

2. Тип на производ: TB2000

3. Влезен напон: 100V ~ 240V

4. Моќност: 15В.

5. Големина на спецификациите: 480ММ 248,8 × 88 милиони

6. Опсег: целосна боја, еднобојна

Дополнителни информации

Тежина 7 килограм

Осврти

Сè уште нема прегледи.

Биди прв што ќе прегледа „Надворешна кутија за испраќање на Mooncell TB2000 LED дисплеј”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се обележани *

Бренд

Месечината

картички со месечни клетки во ирегуларна форма

Едношалтерско решение за ЛЕР видео wallидни контролери и додатоци, од предводена видео процесор ,картички на испраќачот, примање картички за напојување и LED модули.

Претплатете се

Претплатете се на нашиот најнов билтен за технолошки екран со дисплеј и добијте бонуси за следното купување

  Авторски права © 2020 | Сите права се задржани !

  0
   0
   Вашата кошничка
   Вашата количка е празнаВрати се во продавница