0
Претходна
P5 Модул за LED дисплеј со целосна боја на отворено SMD

P5 Надворешен SMD модул LED дисплеј со целосна боја за надворешен LED Wallид

$ 46.50
Следно

P4.81 Модул со LED дисплеј со целосна боја во внатрешност на SMD, HD-видео емисија

$ 32.00
P4.81 Модул за LED дисплеј со целосна боја во затворен SMD
P5 Модул за LED дисплеј со целосна боја во затворен SMD

P5 затворен SMD модул LED дисплеј со целосна боја за ledид предводен за ноќен клуб

$ 21.80

P5 затворен SMD модул LED дисплеј со целосна боја за ledид предводен за ноќен клуб

$ 21.80

Медиум P5 Фиксен LED дисплеј во затворен простор со голем агол на гледање за рекламирање, купете P5 затворен LED екран од производителот на врвни LED дисплеи во Кина

Побрзај! Флеш-продажбата завршува наскоро!
00
ДЕНОВИ
00
ЧАСА
00
ПОМИНИ
00
SECS
Дисплеј предводен од Хајт

Опис

P5 внатрешен LED модул. Висока резолуција: 40000 пиксел / кв.м.. Висока униформност во боја. Висока сигурност. Доживотно:100000.

p4.81 дисплеј за изнајмување

Теренот на пикселот: 5мм
Пикселна форма: SMD2121
ИЦ: МБИ5124
Густина на решетката / м2: 40000
Модел пиксел(L * H): 64*32
Големина на модулот(ММ): 320*160
Осветленост (ЦД / М2): 1000 ≥
Режим на погон:1/16скенирање
Интерфејс на HUB: HUB75
Метод на скенирање: постојана струја
Струја: 3А.

Карактеристика на производот за фиксни LED дисплеи во затворен простор P5:

 1. Лесно за составување и поврзување со додадениот конектор;
 2. Степените на кривините можат соодветно да се прилагодат на различните барања за архитектонски дизајн;
 3. Добар ефект: Да прикажува живописни и јасни слики со висока резолуција, но ниска цена;
 4. Има добар ефект на приказ и на сликите и на буквите поради користење на вистинска технологија на пиксели;
 5. Одлична дисипација на топлина и бесшумност со ултра тивок вентилатор;
 6. Лесно е да се инсталира: Дизајнот на инсталацијата за редење овозможува полесна инсталација;

Дополнителни информации

Тежина 0.5 килограм

Осврти

Сè уште нема прегледи.

Биди прв што ќе прегледа „P5 затворен SMD модул LED дисплеј со целосна боја за ledид предводен за ноќен клуб”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се обележани *

Бренд

HyteLED

Дисплеј предводен од Хајт www.hyte-led.com е соло сопственик на оваа продавница www://led-control.com, Hyte LED е фабрика за водени екрани, Ако сакате да купите целосни LED дисплеи, те молам посети www.hyte-led.com ; за додатоци, остани во оваа продавница.
Дисплеј предводен од Хајт

Едношалтерско решение за ЛЕР видео wallидни контролери и додатоци, од предводена видео процесор ,картички на испраќачот, примање картички за напојување и LED модули.

Претплатете се

Претплатете се на нашиот најнов билтен за технолошки екран со дисплеј и добијте бонуси за следното купување

  Авторски права © 2020 | Сите права се задржани !

  0
   0
   Вашата кошничка
   Вашата количка е празнаВрати се во продавница