0
Претходна
P8 Модул за LED дисплеј со целосна боја на отворено SMD

P8 Модул за LED дисплеј со целосна боја на отворено SMD

Оригиналната цена беше: $ 31.00.Тековната цена е: $ 14.80.
Следно

P5 затворен SMD модул LED дисплеј со целосна боја за ledид предводен за ноќен клуб

Оригиналната цена беше: $ 33.00.Тековната цена е: $ 21.80.
P5 Модул за LED дисплеј со целосна боја во затворен SMD
P5 Модул за LED дисплеј со целосна боја на отворено SMD

P5 Надворешен SMD модул LED дисплеј со целосна боја за надворешен LED Wallид

Оригиналната цена беше: $ 58.00.Тековната цена е: $ 46.50.

P5 Надворешен SMD модул LED дисплеј со целосна боја за надворешен LED Wallид

Оригиналната цена беше: $ 58.00.Тековната цена е: $ 46.50.

P5 модул предводена од отворено цели добавувачи,Теренот на модулот P5 5мм,SMD2727, IP65,големина:320mm * 160 mm се користи за рекламирање на отворено.

Побрзај! Флеш-продажбата завршува наскоро!
00
ДЕНОВИ
00
ЧАСА
00
ПОМИНИ
00
SECS
Дисплеј предводен од Хајт

Опис

Модул за приказ предводена од P5 се користи за екран со надворешен дисплеј p5, модулот доаѓа со гумен прстен, Водоотпорен IP65,силен и издржлив.

Теренот на пикселот: 5мм
Пикселна форма: SMD2727
ИЦ: МБИ5124
Густина на решетката / м2: 40000
Модел пиксел(L * H): 64*32
Големина на модулот(ММ): 320*160
Осветленост (ЦД / М2): 5500
Режим на погон:1/8скенирање
Интерфејс на HUB: HUB75
Метод на скенирање: постојана струја

p5 модул на отворено
За различни групи LED модули има неколку разлики во рангот на RGB, боја, рамка, осветленост итн.
Значи, нашите модули не можат да работат заедно со вашите претходни или подоцнежни модули.
Ви препорачуваме да го купите ЛЕД екранот како најмалата единица за составување. Треба да бидете персонализирани,Ве молиме оставете порака до нашиот продажен персонал за решението за системот за LED дисплеи.

Дополнителни информации

Тежина 0.6 килограм

Осврти

Сè уште нема прегледи.

Биди прв што ќе прегледа „P5 Надворешен SMD модул LED дисплеј со целосна боја за надворешен LED Wallид”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се обележани *

Бренд

HyteLED

Дисплеј предводен од Хајт www.hyte-led.com е соло сопственик на оваа продавница www://led-control.com, Hyte LED е фабрика за водени екрани, Ако сакате да купите целосни LED дисплеи, те молам посети www.hyte-led.com ; за додатоци, остани во оваа продавница.
Дисплеј предводен од Хајт

Едношалтерско решение за ЛЕР видео wallидни контролери и додатоци, од предводена видео процесор ,картички на испраќачот, примање картички за напојување и LED модули.

Претплатете се

Претплатете се на нашиот најнов билтен за технолошки екран со дисплеј и добијте бонуси за следното купување

  Авторски права © 2020 | Сите права се задржани !

  0
   0
   Вашата кошничка
   Вашата количка е празнаВрати се во продавница