0
Претходна
p391-предводена-модул-2_c5851376-8318-4a89-a604-ef263cf3f552_720x

P3.91 Модул за LED дисплеј со целосна боја на отворено SMD за рекламирање надвор

$ 75.00
Следно

P2.5 Внатрешен SMD модул со целосна боја LED дисплеј предводен Wallид со висока резолуција

$ 32.00
P2.5 Модул за LED екран во целосна боја SMD во затворен простор
P2 Модул за LED дисплеј со целосна боја во затворен SMD

P2 Модул за внатрешно прикажување на SMD во целосна боја за екран со висока резолуција

$ 69.80

P2 Модул за внатрешно прикажување на SMD во целосна боја за екран со висока резолуција

$ 69.80

p2 затворена целосна боја 3 во 1 smd led модул што се користи на затворени стадиони, деловни апликации, банкарство, хартии од вредност, поштенски услуги, терминали, трговски центри, железнички станици, поштенски услуги, телекомуникации, агенции, следење, училишта, ресторани, хотели, забава, бизниси и други места со различно рекламирање во затворени простории.

Побрзај! Флеш-продажбата завршува наскоро!
00
ДЕНОВИ
00
ЧАСА
00
ПОМИНИ
00
SECS
Дисплеј предводен од Хајт

Опис

P2mm модул за внатрешен предводен дисплеј,256mmx128mm P2mm LED затворен панел со 128×64 точки.

Забелешка:

1. LED модул Вклучувајќи ги податоците & Кабли за напојување.

2. Епистар LED диоди, 2 Година гаранција, Испрати во 24 часови,Бесплатна поддршка на Интернет.

3. LED модулот може да работи со Linsn,Новастар,Светло во боја,Xixun LED Конрол картичка и др.

P2 дисплеј

Теренот на пикселот: 2.0мм
Пикселна форма: SMD2121
ИЦ: МБИ5124
Густина на решетката / м2: 250000
Модел пиксел(L * H): 128*64
Големина на модулот(ММ): 256*128
Осветленост (ЦД / М2): 1200 ≥
Режим на погон:1/32скенирање
Интерфејс на HUB: HUB75
Метод на скенирање: постојана струја
Струја: 3А.

 

Дополнителни информации

Тежина 0.5 килограм

Осврти

Сè уште нема прегледи.

Биди прв што ќе прегледа „P2 Модул за внатрешно прикажување на SMD во целосна боја за екран со висока резолуција”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се обележани *

Бренд

HyteLED

Дисплеј предводен од Хајт www.hyte-led.com е соло сопственик на оваа продавница www://led-control.com, Hyte LED е фабрика за водени екрани, Ако сакате да купите целосни LED дисплеи, те молам посети www.hyte-led.com ; за додатоци, остани во оваа продавница.
Дисплеј предводен од Хајт

Едношалтерско решение за ЛЕР видео wallидни контролери и додатоци, од предводена видео процесор ,картички на испраќачот, примање картички за напојување и LED модули.

Претплатете се

Претплатете се на нашиот најнов билтен за технолошки екран со дисплеј и добијте бонуси за следното купување

  Авторски права © 2020 | Сите права се задржани !

  0
   0
   Вашата кошничка
   Вашата количка е празнаВрати се во продавница