0
Претходна
Теренот на пикселот: 4.81мм Пикселна форма: SMD2727 IC: MBI5124 Густина на решетка/м2: 43264 Модел пиксел(L * H): 52*52 Големина на модулот(ММ): 250*250 Осветленост (ЦД / М2): ≥ 5500 режим на возење:1/13скенирање HUB интерфејс: HUB75 Метод на скенирање: constant current You'd better buy all modules at a time for one LED Screen, на овој начин, можеме да се осигураме дека сите се од иста група. За различни групи LED модули има неколку разлики во рангот на RGB, боја, рамка, осветленост итн. So our modules can't work together with your previous or later modules. Ви препорачуваме да го купите ЛЕД екранот како најмалата единица за составување. Треба да бидете персонализирани,Ве молиме оставете порака до нашиот продажен персонал за решението за системот за LED дисплеи.

P4.81 Модул за LED дисплеј со целосна боја на отворено SMD за .ид предводена од сцена

$ 59.80
Следно

P2 Модул за внатрешно прикажување на SMD во целосна боја за екран со висока резолуција

$ 69.80
P2 Модул за LED дисплеј со целосна боја во затворен SMD
p391-предводена-модул-2_c5851376-8318-4a89-a604-ef263cf3f552_720x

P3.91 Модул за LED дисплеј со целосна боја на отворено SMD за рекламирање надвор

$ 75.00

P3.91 Модул за LED дисплеј со целосна боја на отворено SMD за рекламирање надвор

$ 75.00

P3.91 Модул за изнајмување LED со висока резолуција во дисплеј, 250*250големина мм, кои се вклопуваат 500 * 500мм и 500 * 1000мм умре-леано платно за платно.

Побрзај! Флеш-продажбата завршува наскоро!
00
ДЕНОВИ
00
ЧАСА
00
ПОМИНИ
00
SECS
Дисплеј предводен од Хајт

Опис

P3.91 Преносен ормар Модул 250ммх250мм модул Надворешен LED дисплеј за изнајмување за сцена или настан на отворено

Карактеристики на производот:

1. Стандарден модул 250х250мм . Орманот е изработен од алуминиум со висока прецизност дистастирање, екранот е водоотпорен.

2. P3.91 LED дисплеј за изнајмување на отворено испорачува слика која е супер суптилна и без да се уморите по долгогодишно гледање.

3 . екранот е закривен и осветленоста се прилагодливи.

4.1/16метод на скенирање за заштеда на енергија и ниско загревање , Висока стапка на освежување (≥1920Hz),

внатрешен производител на предводени видео wallидови (9)

Теренот на пикселот: 3.91мм
Пикселна форма: SMD1921
ИЦ: МБИ5124
Густина на решетката / м2: 65536
Модел пиксел(L * H): 64*64
Големина на модулот(ММ): 250*250
Осветленост (ЦД / М2): 5500
Режим на погон:1/16скенирање
Интерфејс на HUB: HUB75
Метод на скенирање: постојана струја

Дополнителни информации

Тежина 0.8 килограм

Осврти

Сè уште нема прегледи.

Биди прв што ќе прегледа „P3.91 Модул за LED дисплеј со целосна боја на отворено SMD за рекламирање надвор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се обележани *

Бренд

HyteLED

Дисплеј предводен од Хајт www.hyte-led.com е соло сопственик на оваа продавница www://led-control.com, Hyte LED е фабрика за водени екрани, Ако сакате да купите целосни LED дисплеи, те молам посети www.hyte-led.com ; за додатоци, остани во оваа продавница.
Дисплеј предводен од Хајт

Едношалтерско решение за ЛЕР видео wallидни контролери и додатоци, од предводена видео процесор ,картички на испраќачот, примање картички за напојување и LED модули.

Претплатете се

Претплатете се на нашиот најнов билтен за технолошки екран со дисплеј и добијте бонуси за следното купување

  Авторски права © 2020 | Сите права се задржани !

  0
   0
   Вашата кошничка
   Вашата количка е празнаВрати се во продавница