Ekran i udhëhequr nga Hyte Ekran Hyte LED(www.hyte-led.com) është fabrika e ekranit LED për video mure të brendshme LED dhe pronari i vetëm i këtij dyqani aksesorësh me ekran LED www.led-control.com, pasi ne kemi ngritur një depo më të madhe të veçantë të aksesorëve të ekranit LED në Kinë, ofron të gjitha llojet e aksesorëve të ekranit LED, siç është karta e kontrolluesit LED, Karta e dërguesit LED,Kartë marrës LED, karta kontrolluese asinkrone, Video procesor LED, Furnizimi me energji LED, Modulet LED dhe dollapët LED me cilësi të lartë dhe çmimet më të mira.

Shumica e produkteve të listuara në dyqanin tonë online janë në gjendje dhe mund të dërgohen brenda 24 ~ 36 orëve pas marrjes së pagesës. (Ne do t'ju informojmë një tjetër kohë të shpejtë të dorëzimit kur “Në stok” për mallrat që ju dëshironi.) Në thelb ju mund t'i merrni mallrat në rreth 2 ~ 7 ditë nga DHL ose Fedex Express (EMS për Rusinë dhe Brazilin). Metodat e pagesës janë në dispozicion në Karta Krediti, PayPal, Transferimi Wire dhe Western Union. Ju lutemi referojuni në faqen tonë të internetit ose na kontaktoni direkt për detajet e bankës.

magazinë led ekran

Qellimi jone

Qëllimi ynë është thjesht i thjeshtë: Konsumatori Kënaqësia totale !

“Më duhet të them, Unë mendoj se kjo është më prestigjozja, dyqani i pjesëve të ekranit të udhëhequr që kam vizituar ndonjëherë,ato janë të gatshme për çdo detaj teknik kur bëhet fjalë për ekranet e drejtuara———-Kackson nga Spanja “

”Ne jemi me fat që kemi marrëdhënie biznesi me LED-control.com, produktet e tyre janë vlera më e mirë për produktet, kemi porosi të përsëritura për to.

Punëtoria e kartave të kontrollit led

Dorëzimi i shpejtë

Dorëzimi global i derës më derë i DHL brenda disa ditësh pas porosisë

100% origjinale

Ne jemi të përkushtuar për të 100% mallra cilësorë me mbështetje të menjëhershme

GARANCIA

Ju mbroheni nga politika jonë e garancisë dhe kthimit tre vjeçar

besnik TY

Ne çmojmë besimin e klientëve tanë dhe gjithmonë tërheqim klientë të përsëritur

fabrika e ekranit led

Zgjidhje me një ndalesë për kontrollorët dhe aksesorët video mur me LED, nga procesori video i udhëhequr ,kartat e dërguesit, marrja e kartave në furnizimin me energji elektrike dhe modulet e udhëhequra.

Regjistrohu

Regjistrohuni në Buletinin tonë më të fundit të ekranit të ekranit të ekranit të udhëhequr dhe merrni bonuse për blerjen tjetër

  E drejta e autorit © 2020 | Të gjitha të drejtat e rezervuara !

  0
   0
   Karroca juaj
   Karroca juaj është boshKthehu në Dyqan