Zgjidhje e sistemit të mureve video të udhëhequr

Cilësia e lartësisë Produktet

4K video kontrollues

50% OFF

Zbritje 20%

100% origjinale

Të gjithë kontrolluesit dhe kartat e murit video të ekranit të udhëhequr janë origjinale

shpërndarjen e shpejtë

Dorëzimi global i derës më derë i DHL brenda disa ditësh pas porosisë

Garanci

Ju mbroheni nga politika jonë e garancisë dhe kthimit tre vjeçar

besnikëria

Ne çmojmë besimin e klientëve tanë dhe gjithmonë tërheqim klientë të përsëritur

Arritje të reja

4K UDHZUES VIDEO K

Zgjidhje me një ndalesë për kontrollorët dhe aksesorët video mur me LED, nga procesori video i udhëhequr ,kartat e dërguesit, marrja e kartave në furnizimin me energji elektrike dhe modulet e udhëhequra.

Regjistrohu

Regjistrohuni në Buletinin tonë më të fundit të ekranit të ekranit të ekranit të udhëhequr dhe merrni bonuse për blerjen tjetër

  E drejta e autorit © 2020 | Të gjitha të drejtat e rezervuara !

  0
   0
   Karroca juaj
   Karroca juaj është boshKthehu në Dyqan