E mëparshme
kuti novastar-vx4-full-hd-led-display-video-controller

Kutia e kontrollorit të videos me ekran të plotë Novastar vx4 me ekran të plotë

$ 1,490.00
Tjetra

Novastar LED procesori VX6S LED kontrollues i ekranit me ekran LED

$ 1,500.00 $ 1,368.00
Seria Novastar-VX-LED-Video-Procesor-VX6S-1
china novastar novapro hd video processor controller (5)

Kontrollues video përpunues video novastar novapro hd

$ 3,326.00

Kontrollues video përpunues video novastar novapro hd

$ 3,326.00

china novastar novapro hd video processor controller

Nxito! Shitja Flash përfundon së shpejti!
00
DITT
00
OR H
00
MINIAT
00
SECS
Kategoria:

Përshkrim

China NOVASTAR NovaPro HD Video Processor Controller Specification:

1) Product type: Video Processor
2) Zooming: Mbështetje
3) Lidhja: Mbështetje
4) Foto në fotografi: Two video source
5) Efektet speciale kur ndërroni burimin e videos:mbështetje
6) GenLock:Mbështetje
7) Përdoruesi përcaktoi EDID: Mbështetje
8) Rezolucioni i daljes: 19201200,2048 × 1152,2560 960(gjerësia dhe lartësia mund të përcaktohen posaçërisht nga klientët)
9) Ndërfaqja e hyrjes video: HDMI,DVI,SDI,PD,VGA,CVBS
10) Ndërfaqja e daljes: Katër aksese në internet, katër ndërfaqe me fibra, një DVI, një ndërfaqe monitorimi HDMI

Indeksi i daljes
Port Shuma Specifikimi i rezolucionit
Hyrja DVI po del (DVILOOP 1 Në përputhje me hyrjen DVI

Mbështetni shfaqjen HDCP

DVI 2 1280×1024/60Hz 1440×900/60Hz
1680×1050/60Hz 1600×1200/60Hz
1600× 1200 / 60Hz - Ulur
1920×1080/60Hz/50Hz 2560×816/60Hz
2048×640/60Hz 1920×1200/60Hz
2304×1152/60Hz 2048×1152/60Hz
1024×1280/60Hz 1536×1536/60Hz
Rezolucioni i daljes i përcaktuar nga përdoruesi (optimizimi i gjerësisë së brezit)
Rezolucioni horizontal: maksimumi 3840 piksele
Rezolucioni vertikal: maksimumi 1920 piksele
HDMI 1
SDI input looping out (SDILOOP) 1 480unë, 576unë, 720f, 1080i / p (3G SDI
Specifikimi i makinës së plotë
Fuqia e hyrjes 100250VAC,50/60Hz,0.65A
Konsumi i përgjithshëm i energjisë 30W
Temperatura e funksionimit -20~ 60
Pesha 6Kg

Karakteristikat e kontrolluesit të video procesorit NOVASTAR NovaPro HD:

1) NOVASTAR NovaPro HD është një procesor profesional i ekranit LED. Përveç funksionit të kontrollit të ekranit, ajo gjithashtu përmban në pjesën e përparme të fuqishme
përpunimi përfundimtar, kështu që një skalar i jashtëm nuk është më i nevojshëm. Me ndërfaqe profesionale të integruara, NovaPro HD plotëson kërkesat e
industria e transmetimit, në cilësinë e imazhit dhe në kontroll.

2)Të dhënat e NOVASTAR NovaPro HD përfshijnë CVBS, VGA, SDI, DVI, HDMI dhe PD. Ata mbështesin rezolucionin e hyrjes deri në 1080p @ 60Hz.
Ora me pixel më e lartë është 165MHz. Gjerësia e bandës së daljes është deri në 4 GBit. Avancuar e-
miratohet teknologjia e përpunimit adaptiv të lëvizjes, në mënyrë që imazhet të jenë të qarta dhe të imëta. Dhe me HDMI, thellësia e shkallës gri
mund të jetë deri në 12bit.

3) Çdo hyrje mund të konfigurohet plotësisht me kontrast, shkëlqim, nuancë, ngopja, dhe fitimi RGB. Inputet mund të shkallëzohen lart ose poshtë për t'u përshtatur
rezolucionin e ekranit LED.

4) Softueri kompjuterik për konfigurimin e sistemit nuk është i nevojshëm. Sistemi mund të konfigurohet duke përdorur një rrotë dhe një buton. ]Të gjitha mund të bëhen vetëm me gishta.

5)Kjo është ajo që ne e quajtëm Track Touch! Ju gjithashtu mund të konfiguroni sistemin me shfletues. Kjo ju jep mundësinë e përdorimit të një PC të largët
(Windows ose Mac ose Linux), një jastëk apo edhe një telefon inteligjent për të bërë konfigurimin. Shikimet në kohë reale ndihmojnë në konfigurimin e sistemit dhe konfirmojnë statusin e burimit.

6) Procesori i videos NOVASTAR NovaPro HD ka ndërfaqen DMX512 dhe GenLock. Kontrolli dhe sinkronizimi profesional janë gati për të filluar.
Daljet e fibrave optike mundësojnë transmetimin e të dhënave në distancë të sigurt.

7) Procesori i videos NOVASTAR NovaPro HD është produkti kryesor i kontrollorëve tanë të gjeneratës së re, i fuqishëm në përpunim,
profesionist në kontroll, dhe miqësore në ndërfaqen e përdoruesit. Having a display to work has never been as easier and more enjoyable as with NovaPro HD.

china novastar novapro hd video processor controller (7)

Markë

Novastar

Informacion shtese

Pesha 12.5 kg

Shqyrtime

Ende nuk ka komente.

Bëhu i pari që rishikon “Kontrollues video përpunues video novastar novapro hd”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Zgjidhje me një ndalesë për kontrollorët dhe aksesorët video mur me LED, nga procesori video i udhëhequr ,kartat e dërguesit, marrja e kartave në furnizimin me energji elektrike dhe modulet e udhëhequra.

Regjistrohu

Regjistrohuni në Buletinin tonë më të fundit të ekranit të ekranit të ekranit të udhëhequr dhe merrni bonuse për blerjen tjetër

    E drejta e autorit © 2020 | Të gjitha të drejtat e rezervuara !

    Karrocat

    0

    Asnjë produkt në karrocë.

    × Whatsapp