E mëparshme
novastar vx2 led screen video play control box

Kuti kontrolli për luajtjen e videove në ekran të udhëhequr Novastar vx2

$ 1,036.00
Tjetra

Kontrollues video përpunues video novastar novapro hd

$ 3,326.00
china novastar novapro hd video processor controller (5)
kuti novastar-vx4-full-hd-led-display-video-controller

Kutia e kontrollorit të videos me ekran të plotë Novastar vx4 me ekran të plotë

$ 1,490.00

Kutia e kontrollorit të videos me ekran të plotë Novastar vx4 me ekran të plotë

$ 1,490.00

This product has been jo më në prodhim and our recommended alternatives are as follows:Novastar VX4S
Nxito! Shitja Flash përfundon së shpejti!
00
DITT
00
OR H
00
MINIAT
00
SECS

Përshkrim

Karakteristikat e kutisë së kontrolluesit të videos me ekran LED Novastar VX4 FullHD:

VX4 është një kontrollues profesional i ekranit LED. Përveç funksionit të kontrollit të ekranit, ajo gjithashtu përmban në përpunimin e fuqishëm të përparmë, kështu që një skalar i jashtëm nuk është më i nevojshëm. Me ndërfaqe profesionale të integruara, VX4 me cilësi të shkëlqyeshme të imazhit dhe kontroll të imazhit fleksibël plotësojnë shumë nevojat e industrisë së transmetimit, Ndërfaqja e saj miqësore e përdoruesit. kështu që ekrani për të punuar nuk ka qenë kurrë më i lehtë dhe më i kënaqshëm si me VX4.

1) Hyrjet e VX4 përfshijnë CVBS 3, VGA 3, DVI 2, HDMI 1 ,PD 1. Ata mbështesin rezolucionin e hyrjes deri në 1920 × 1200 @ 60Hz; imazhet hyrëse të VX4 mund të zmadhohen pikë për pikë në përputhje me rezolucionin e ekranit;
2) Siguroni ndërprerës të shpejtë të shpejtësisë dhe efekt fade-in / fade-out në mënyrë që të forconi dhe shfaqni demonstrimin e fotos me cilësi profesionale;
3) Vendndodhja dhe madhësia e PIP mund të rregullohen, të cilat mund të kontrollohen sipas dëshirës;
4) Miraton motorin Nova G4; ekrani është i qëndrueshëm dhe pa dridhje pa skanuar linjat; imazhet janë të hollë dhe kanë një ndjenjë të mirë të thellësisë;
5) Mund të zbatojë kalibrimin e ekuilibrit të bardhë dhe hartëzimin e gamës së ngjyrave bazuar në tipare të ndryshme të LED-ve të përdorura nga ekranet për të siguruar riprodhimin e ngjyrave të vërteta;
6) HDMI / hyrje e jashtme audio;
7) 10burim video bit / 8bit HD;
8) Kapaciteti i ngarkimit: 2.3 milion pixel;
9) Mbështetni montazhin e shumëfishtë të kontrolluesit për ngarkimin e ekranit të madh;
10) Mbështet teknologjinë e korrigjimit pikë për pikë të gjeneratës së re të Nova-s; korrigjimi është i shpejtë dhe efikas;
11) Softueri kompjuterik për konfigurimin e sistemit nuk është i nevojshëm. Sistemi mund të konfigurohet duke përdorur një buton dhe një buton. Të gjitha mund të bëhen vetëm me gishta. Kjo është ajo që ne e quajtëm Track Touch!
12) Miraton një arkitekturë inovative për të zbatuar konfigurimin inteligjent; korrigjimi i gabuar i ekranit mund të përfundojë brenda 30 sekonda; shkurtojnë shumë kohën e përgatitjes në skenë;
13) Një ndërfaqe intuitive e ekranit LCD dhe një shenjë e qartë e dritës së butonit thjeshtojnë kontrollin e sistemit.

Diagrami i Lidhjes Periferike Kuti Kontrolluesi Video Ekrani Novastar VX4 FullHD:

kuti novastar-vx4-full-hd-led-display-video-controller

Markë

Novastar

Informacion shtese

Pesha 9.09 kg

Shqyrtime

Ende nuk ka komente.

Bëhu i pari që rishikon “Kutia e kontrollorit të videos me ekran të plotë Novastar vx4 me ekran të plotë”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Zgjidhje me një ndalesë për kontrollorët dhe aksesorët video mur me LED, nga procesori video i udhëhequr ,kartat e dërguesit, marrja e kartave në furnizimin me energji elektrike dhe modulet e udhëhequra.

Regjistrohu

Regjistrohuni në Buletinin tonë më të fundit të ekranit të ekranit të ekranit të udhëhequr dhe merrni bonuse për blerjen tjetër

    E drejta e autorit © 2020 | Të gjitha të drejtat e rezervuara !

    Karrocat

    0

    Asnjë produkt në karrocë.

    × Whatsapp