E mëparshme
ndërruesi i videove me mur novastar n9 HDMI (4)

Kontrollues video përpunues video novastar novapro hd

$ 6,890.00
Tjetra

Kutia e kontrollorit të videos me ekran të plotë Novastar vx4 me ekran të plotë

$ 1,490.00
kuti novastar-vx4-full-hd-led-display-video-controller
novastar vx2 led screen video play control box

Kuti kontrolli për luajtjen e videove në ekran të udhëhequr Novastar vx2

$ 1,036.00

Kuti kontrolli për luajtjen e videove në ekran të udhëhequr Novastar vx2

$ 1,036.00

This product has been jo më në prodhim and our recommended alternatives are as follows:Novastar VX4S

Nxito! Shitja Flash përfundon së shpejti!
00
DITT
00
OR H
00
MINIAT
00
SECS
Kategoria:

Përshkrim

 

Karakteristikat e Kutisë së Kontrollit Video Ekrani Novastar VX2 LED:

1. Hyrjet e Novastar VX2 përfshijnë CVBS * 2, VGA * 3, DVI * 1, HDMI * 1 ,PD * 1. Ata mbështesin rezolucionin e hyrjes deri në 1920 * 1200 @ 60Hz; imazhet hyrëse të VX2 mund të zmadhohen pikë për pikë në përputhje me rezolucionin e ekranit;

2. Siguroni ndërprerës të shpejtë të shpejtësisë dhe efekt fade-in / fade-out në mënyrë që të forconi dhe shfaqni demonstrimin e fotos me cilësi profesionale;

3. Vendndodhja dhe madhësia e PIP mund të rregullohen,të cilat mund të kontrollohen sipas dëshirës;

4. Miraton motorin Nova G4; ekrani është i qëndrueshëm dhe pa dridhje pa skanuar linjat; imazhet janë të hollë dhe kanë një ndjenjë të mirë të thellësisë;

5. Mund të zbatojë kalibrimin e ekuilibrit të bardhë dhe hartëzimin e gamës së ngjyrave bazuar në tipare të ndryshme të LED-ve të përdorura nga ekranet për të siguruar riprodhimin e ngjyrave të vërteta;

6. HDMI / hyrje e jashtme audio;

7. 10burim video bit / 8bit HD;

8. Kapaciteti i ngarkimit:1.3 milion pixel;

9. Mbështet teknologjinë e korrigjimit pikë për pikë të gjeneratës së re të Nova-s; korrigjimi është i shpejtë dhe efikas;

10. Softueri kompjuterik për konfigurimin e sistemit nuk është i nevojshëm. Sistemi mund të konfigurohet duke përdorur një buton dhe një buton. Të gjitha mund të bëhen vetëm me gishta. Kjo është ajo që ne e quajtëm Track Touch!

11. Miraton një arkitekturë inovative për të zbatuar konfigurimin inteligjent; korrigjimi i gabuar i ekranit mund të përfundojë brenda 30 sekonda; shkurtojnë shumë kohën e përgatitjes në skenë;

12. Një ndërfaqe intuitive e ekranit LCD dhe një shenjë e qartë e dritës së butonit thjeshtojnë kontrollin e sistemit.

Markë

Novastar

Informacion shtese

Pesha 9.09 kg

Shqyrtime

Ende nuk ka komente.

Bëhu i pari që rishikon “Kuti kontrolli për luajtjen e videove në ekran të udhëhequr Novastar vx2”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Zgjidhje me një ndalesë për kontrollorët dhe aksesorët video mur me LED, nga procesori video i udhëhequr ,kartat e dërguesit, marrja e kartave në furnizimin me energji elektrike dhe modulet e udhëhequra.

Regjistrohu

Regjistrohuni në Buletinin tonë më të fundit të ekranit të ekranit të ekranit të udhëhequr dhe merrni bonuse për blerjen tjetër

    E drejta e autorit © 2020 | Të gjitha të drejtat e rezervuara !

    Karrocat

    0

    Asnjë produkt në karrocë.

    × Whatsapp