E mëparshme
novastar j6 procesor video me ekran të udhëhequr për video mur (3)

Novastar j6 procesor video me ekran të udhëhequr për video mur

$ 4,105.40
Tjetra

Kuti kontrolli për luajtjen e videove në ekran të udhëhequr Novastar vx2

$ 1,036.00
novastar vx2 led screen video play control box
ndërruesi i videove me mur novastar n9 HDMI (4)

Kontrollues video përpunues video novastar novapro hd

$ 6,890.00

Kontrollues video përpunues video novastar novapro hd

$ 6,890.00

N9 është një ndërrues video me shumë ekran me performancë të lartë i zhvilluar në mënyrë të pavarur nga NovaStar. Përdorimi i teknologjive të përpunimit të videos me performancë të lartë, është i aftë të përpunojë dhe nxjerrë imazhe me cilësi ultra të lartë. N9 gjithashtu ofron aftësi të fuqishme të marrjes së sinjalit video. Mund të mbështesë 9 inputet dhe 4 Daljet DVI në të njëjtën kohë. Një N9 i vetëm mund të ngarkojë deri në një ekran 8KK, dhe shumë njësi N9 mund të kaskadohen për dalje.
Nxito! Shitja Flash përfundon së shpejti!
00
DITT
00
OR H
00
MINIAT
00
SECS
Kategoria:

Përshkrim

Novastar N9 LED Muri i Ndërrimit të Videove HDMI:

N9 është një ndërrues video me shumë ekran me performancë të lartë i zhvilluar në mënyrë të pavarur nga NovaStar. Përdorimi i teknologjive të përpunimit të videos me performancë të lartë, është i aftë të përpunojë dhe nxjerrë imazhe me cilësi ultra të lartë. N9 gjithashtu ofron aftësi të fuqishme të marrjes së sinjalit video. Mund të mbështesë 9 inputet dhe 4 Daljet DVI në të njëjtën kohë. Një N9 i vetëm mund të ngarkojë deri në një ekran 8K, dhe shumë njësi N9 mund të kaskadohen për dalje.

N9 mund të punojë me tastierën desktop të NovaStar C1 dhe ta bëjë funksionimin e N9 në skenë më të përshtatshëm. Shtë e pajisur gjithashtu me një softuer të ri të ri për menaxhim inteligjent V-Can nga NovaStar për të siguruar efekte më të pasura të mozaikut të imazhit.

Falë aftësive të fuqishme të marrjes dhe përpunimit të një shumëllojshmërie sinjalesh video, N9 mund të përdoret gjerësisht në skenarë të ndryshëm, siç janë qiraja e ndërmjetme dhe e nivelit të lartë, kontrolli i fazës, qendrat mediatike, faqet e mëdha të konferencave, vendet e ekspozitës dhe qendrat e kontrollit të koncerteve.

Novastar N9 Ndërruesi i videove me mur LED Tipar HDMI:

1. Deri në 9 inputet, përfshirë këtu 1 × PD me lidhje të dyfishtë 1.1 (mund të zëvendësohet nga HDMI 1.4, PD 1.1 ose DVI me lidhje të dyfishtë), 2 HDMI 1.3 (mund të zëvendësohet nga DVI / VGA / CVBS), 4 DVI,1 PD 1.2 dhe 1 G 3G-SDI.
2. Deri në 7 shtresat e mbështetura në të njëjtën kohë. Maks. rezolucioni i secilës shtresë:38402160 ×, 76801080 or ose 1920 × 4320.
3. Customized BKG settings You can load an image file from the control computer or capture an input source image displayed on the screen as the BKG image.
4. Shaped layer, mbështetet maska ​​e shtresës dhe çelësi i ngjyrave
5. Layer cloning and Z-order layer sorting supported
6. Input source image cropping supported
7. Quick mosaic and custom mosaic
8. EDID management supported Supports custom EDID and standard EDID.
9. 4 × DVI mosaic output, 4 . Prodhimi i rezervës DVI, 1 . Dalja paraprake HDMI, dhe 2 output dalje Aux
10. Output resolution settable. Gjerësia e mozaikut të 4 rezultatet mund të jenë deri në 15360×600.
11. 4 × single-link mosaic output, ose 2 × dalje mozaiku me lidhje të dyfishtë
12. Hyrja, PVW, Monitorimi i PGM dhe promptuesit i mbështetur nga lidhësi MVR
13. Layer position and size adjustable Layers can be added with borders of custom widths and colors.
14. 32 presets A total of 32 paravendosjet e përdoruesve mund të krijohen dhe ruhen si shabllone të cilat mund të përdoren drejtpërdrejt dhe me lehtësi.
15. Intuitive color LCD screen and clear button indicator prompt on the front panel, thjeshtimi i kontrollit dhe funksionimit të sistemit.
16. Genlock synchronization and synchronization with any input source supported, arritja e sinkronizimit vertikal të prodhimit.

Parametri HDMI i Ndërrimit të Videove në Mur Novastar N9:

Hyrja
INPUT-1 PD me lidhje të dyfishtë 1.1 të dhëna, 3840×[email protected] and downward compatible
Ky lidhës mund të zëvendësohet nga një HDMI 1.4, PD 1.1 ose lidhje dyfishe
Lidhës DVI bazuar në kërkesat e përdoruesit.
INPUT-2 HDMI 1.3, 1920×1080@60Hz and downward compatible
Ky lidhës mund të zëvendësohet nga DVI, Lidhës VGA ose CVBS
bazuar në kërkesën e përdoruesit për të pranuar burime të ndryshme video.
INPUT-3
INPUT-4 DVI1 – DVI4, Në përputhje me standardin VESA, 1920×1080@60Hz and
në përputhje me rënien
INPUT-5
INPUT-6
INPUT-7
INPUT-8 PD 1.2, 3840×2160@60Hz and downward compatible
DP1.2 LOOP
INPUT-9 3G-SDI, 1920×1080@60Hz and downward compatible
LIDHJE SDI
Produkti
HDMI Lidhës i daljes HDMI, të aftë për të monitoruar 9 burimet e hyrjes,
PVW dhe PGM.
DVI1-DL / PGM1 Dalja DVI1
Nëse modaliteti i daljes është vendosur në lidhje të dyfishtë, ky lidhës është DuallinkOut1.
DVI2 / PGM2 Dalja DVI2
Nëse modaliteti i daljes është vendosur në lidhje të dyfishtë, ky lidhës është i pavlefshëm.
DVI3-DL / PVW1 Dalja DVI3
Nëse modaliteti i daljes është vendosur në lidhje të dyfishtë, ky lidhës është DuallinkOut2.
DVI4 / PVW2 Dalja DVI4
Nëse modaliteti i daljes është vendosur në lidhje të dyfishtë, ky lidhës është i pavlefshëm.
HDMI1 / HDMI2 2 Lidhësit e daljes Aux
Kontrolli
ETHERNET Një lidhës kontrolli
(RJ45)
USB Për lidhjen me kompjuterin e kontrollit
USB (Lloji-B)
USB Për njësitë kaskadë N9
USB (Lloji-A)
IN – Genlock– Për sinkronizimin e pajisjeve të kaskadës
LUKO

ndërruesi i videove me mur novastar n9 HDMI (4)

 

Markë

Novastar

Informacion shtese

Pesha 11 kg

Shqyrtime

Ende nuk ka komente.

Bëhu i pari që rishikon “Kontrollues video përpunues video novastar novapro hd”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Zgjidhje me një ndalesë për kontrollorët dhe aksesorët video mur me LED, nga procesori video i udhëhequr ,kartat e dërguesit, marrja e kartave në furnizimin me energji elektrike dhe modulet e udhëhequra.

Regjistrohu

Regjistrohuni në Buletinin tonë më të fundit të ekranit të ekranit të ekranit të udhëhequr dhe merrni bonuse për blerjen tjetër

    E drejta e autorit © 2020 | Të gjitha të drejtat e rezervuara !

    Karrocat

    0

    Asnjë produkt në karrocë.

    × Whatsapp