E mëparshme
Kartë dërgimi NOVASTAR MSD600

Kartë shoferi me ekran të drejtuar NOVASTAR MSD600 HD me hyrje HDMI

$ 215.00
Tjetra

Karta e Dërguesit LED MSD300 NOVASTAR për Ekran LED me Ngjyra të Plota

$ 136.50
karta dërguese msd300 novastar e udhëhequr për ekran me ngjyra të plota8
Karta e Kontrollit të Ekranit LED me ngjyra të plota asinkron Huidu HD-C35

Karta e kontrollit të ekranit me ngjyra të plota asinkrone Huidu HD-C35

$ 96.00

Karta e kontrollit të ekranit me ngjyra të plota asinkrone Huidu HD-C35

$ 96.00

Modeli USB-RF i Mbështetjes së kartës së kontrollit Huidu, e ardhmja do të rrisë USB-WIFI, Moduli USB-GPRS;Vlen për të gjitha shenjat,dyqanet,montuar ne automjet, reklamimi në natyrë mur video dhe vende të tjera të ekranit të udhëhequr.

Nxito! Shitja Flash përfundon së shpejti!
00
DITT
00
OR H
00
MINIAT
00
SECS
karta ekrani të drejtuara nga huidu

Përshkrim

Karakteristikat e kartës së kontrollit të ekranit LED me ngjyra të plota asinkron Huidu HD-C35:

Diapazoni i kontrollit: 1024*512.

 4 GB memorje, mbështesin harxhimin e kujtesës nga U-disku.

 Mbështetni dekodimin e pajisjes video video, 60Prodhimi i shpejtësisë së kornizës Hz.

 Mbështetja më e gjerë 1024 piksel, Më e larta 1024.

 Nuk ka nevojë të caktoni adresën IP, mund të identifikohet nga ID-ja e kontrolluesit automatikisht.

Management Menaxhimi i unifikuar i më shumë ekranit LED përmes internetit ose LAN.

 Mbështetni lidhjen Wi-Fi, Menaxhimi i APP-së së lëvizshme.

 Pajisja e pajisjes standarde me ndërfaqe audio 3.5 mm.

 Mbështetni lidhjen 3G / 4G në Internet (Opsionale).

Më shumë fotografi të Kartës së Kontrollit të Ekranit LED me ngjyra të plota asinkron Huidu HD-C35

Karta e Kontrollit të Ekranit LED me ngjyra të plota asinkron Huidu HD-C35

Markë

Huidu

karta ekrani të drejtuara nga huidu

Informacion shtese

Pesha 0.3 kg

Shqyrtime

Ende nuk ka komente.

Bëhu i pari që rishikon “Karta e kontrollit të ekranit me ngjyra të plota asinkrone Huidu HD-C35”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Zgjidhje me një ndalesë për kontrollorët dhe aksesorët video mur me LED, nga procesori video i udhëhequr ,kartat e dërguesit, marrja e kartave në furnizimin me energji elektrike dhe modulet e udhëhequra.

Regjistrohu

Regjistrohuni në Buletinin tonë më të fundit të ekranit të ekranit të ekranit të udhëhequr dhe merrni bonuse për blerjen tjetër

    E drejta e autorit © 2020 | Të gjitha të drejtat e rezervuara !

    Karrocat

    0

    Asnjë produkt në karrocë.

    × Whatsapp