E mëparshme
Furnizimi me energji elektrike me ekran LED me efikasitet të lartë Rong-Electric MDK300PC5 u krijua për shfaqjen LED :madhësi e vogël, efikasitet të lartë, stabiliteti, dhe besueshmërinë. Furnizimi me energji elektrike ka nën tension të hyrjes, kufizimi i rrymës së daljes, mbrojtja e qarkut të shkurtër të daljes. Furnizimi me energji elektrike do të zbatohet me ndreqje të lartë gjë që përmirëson shumë efikasitetin e energjisë,mund të arrijë 90.0% lart, duke kursyer konsumin e energjisë. Parametri i furnizimit me energji të ekranit LED me efikasitet të lartë Rong-Electric MDK300PC5: Rong-Electric MDK300PC5 High Efficiency LED Screen Wall Power Supply Rong-Electric MDK300PC5 High Efficiency LED Screen Wall Power SupplyRong-Electric MDK300PC5 High Efficiency LED Screen Wall Power Supply Rong-Electric MDK300PC5 High Efficiency LED Screen Wall Power

Rong-Electric MDK300PC5 me efikasitet të lartë furnizimi me energji mur me ekran

$ 30.00
Tjetra

Furnizimi me energji Ekran video me ngjyra të plota G-Energy JPS300P-A 5.0V

$ 48.00
Furnizimi me energji Ekran video me ngjyra të plota G-Energy JPS300P-A5.0V me ngjyra të plota
Ekran LED me voltazh të gjerë LaitePower T300V5.0A1 Furnizimi me energji 300W

Laite T300V5.0A1 tregon furnizimin me energji elektrike për ekranet me ekran LED

$ 33.00

Laite T300V5.0A1 tregon furnizimin me energji elektrike për ekranet me ekran LED

$ 33.00

fuqi laite t300v5.0a1 furnizim me energji të ekranit të tensionit të gjerë të udhëhequr 300w për dalje të vetme (+ 5.0v , fuqia e prodhimit 300w furnizimi me energji i tensionit të hyrjes me gamë të plotë, nga furnizuesi i lartë i aksesorëve të ekranit të shfaqjes së mureve video me çmim të mirë.

Nxito! Shitja Flash përfundon së shpejti!
00
DITT
00
OR H
00
MINIAT
00
SECS

Përshkrim

T300V5.0A1 për dalje të vetme (+ 5.0V,Fuqia dalëse 200W Furnizimi me energji elektrike.

Modeli: T300V5.0A1
Diapazoni i tensionit të hyrjes: 200-240Vac / 47-63HZ
Fuqia e daljes: 200W Maks
Diapazoni i temperaturës së funksionimit:-30℃ – 60℃
Temperatura e magazinimit: -40℃ – 80℃
Faktori i Fuqisë: 0.95/230Vak
Përmasat: 140mm * 59 mm * 30 mm
Forca dielektrike: I / P-O / P:3.0KVac , Unë / P-PG:1.5KVac ,O / P-PG:0.5KVac
Rryma e rrjedhjeve: <1ma (Verë:230)
Funksioni i mbrojtjes:SCP, OCP
Modaliteti i shpërndarjes së nxehtësisë:Ftohja e ventilimit

Përmasat e furnizimit me energji LED T300V5.0A1 & Struktura

t300v5a1-t1 furnizimi me energji me ekran të udhëhequr
Vizatimi i instalimit të furnizimit me energji LED T300V5.0A1

furnizimi me energji me ekran të udhëhequr

Informacion shtese

Pesha 0.9 kg

Shqyrtime

Ende nuk ka komente.

Bëhu i pari që rishikon “Laite T300V5.0A1 tregon furnizimin me energji elektrike për ekranet me ekran LED”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Zgjidhje me një ndalesë për kontrollorët dhe aksesorët video mur me LED, nga procesori video i udhëhequr ,kartat e dërguesit, marrja e kartave në furnizimin me energji elektrike dhe modulet e udhëhequra.

Regjistrohu

Regjistrohuni në Buletinin tonë më të fundit të ekranit të ekranit të ekranit të udhëhequr dhe merrni bonuse për blerjen tjetër

    E drejta e autorit © 2020 | Të gjitha të drejtat e rezervuara !

    Karrocat

    0

    Asnjë produkt në karrocë.

    × Whatsapp