E mëparshme
Meanwell HSN-300 Seria HSN-300-5B LED tregon fuqinë

Seria Meanwell HSN-300 Seria HSN-300-5B Fuqia e Shfaqjes LED për Panel LED me Qira

$ 48.00
Tjetra

Seria Meanwell HSN-200 HSN-200-5B Ekran i Brendshëm LED Furnizim me energji

$ 40.00
Meanwell HSN-200 Seria HSN-200-5B LED tregon fuqinë
Seria Meanwell HSN-200 HSN-200-5A Shfaq fuqinë

Furnizimi me energji muri me ekran LED Meanwell HSN-200 Series HSN-200-5A

$ 40.00

Furnizimi me energji muri me ekran LED Meanwell HSN-200 Series HSN-200-5A

$ 40.00

Furnizimi me energji muri me ekran LED Meanwell HSN-200 Series HSN-200-5A, blini pajisje të ekranit me ekran të udhëhequr nga prodhuesi më i lartë i murit të videos në Kinë me çmime të mira

Nxito! Shitja Flash përfundon së shpejti!
00
DITT
00
OR H
00
MINIAT
00
SECS
furnizimi mesatar i energjisë

Përshkrim

Seria Meanwell HSN-200 Shfaq furnizimin me energji elektrike

Furnizimi me energji MEANWELL HSN-200 është një furnizim me energji elektrike me panel me shenjë të hollë me profil të ulët me fuqi të vlerësuar deri në 200W. HSN-200 përmban dy lloje me interval të ndryshëm të hyrjes: A-Type pranon 90 ~ 132VAC dhe B-Type pranon 180 ~ 264VAC. Ana e daljes furnizon 4.2VDC dhe 5VDC, duke e bërë HSN-200 të punojë me të dy brezat e vjetër dhe të rinj të IC-ve të drejtuesit të panelit të shenjave, duke rritur në masë të madhe fleksibilitetin e dizajnit të sistemit. Kjo seri përfshin dizajn jo-PFC, arritjen e një efikasiteti të lartë deri në 88% me një kosto të ulët, dhe performanca e sistemit është rritur në mënyrë që të dyja kursimet e energjisë dhe zvogëlimi i shpenzimeve të energjisë elektrike mund të përmbushen.

 • 31mm profil ultra i ulët, dizajn i hollë
 • Diapazoni i hyrjes: A-Type, 902 132VAC; Lloji B, 180264VAC
 • Fuqia e vlerësuar deri në 200W (150W për modelet e hyrjes 90 ~ 132VAC)
 • Efikasitet i lartë i punës deri në 88%
 • Dizajn pa tifoz, ftohja me përcjellje përmes pllakës së poshtme (madhësia minimale 450 x 450 x 3 mm)
 • -25° C ~ + 70 ° C temperatura e punës
  (HSN-200 duhet të jetë i montuar mirë në një pllakë alumini ose në kabinetin e modulit të panelit të shenjave)
 • Rryma e ulët e rrjedhjeve <1mA
 • Mbrojtjet: qark i shkurtër / mbingarkesa / mbi tension / mbi temperaturën
 • Dimensioni (LxWxH): 210x 62x 31 mm

Informacion shtese

Pesha 0.6 kg

Shqyrtime

Ende nuk ka komente.

Bëhu i pari që rishikon “Furnizimi me energji muri me ekran LED Meanwell HSN-200 Series HSN-200-5A”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Markë

Meanwell

furnizimi mesatar i energjisë

Zgjidhje me një ndalesë për kontrollorët dhe aksesorët video mur me LED, nga procesori video i udhëhequr ,kartat e dërguesit, marrja e kartave në furnizimin me energji elektrike dhe modulet e udhëhequra.

Regjistrohu

Regjistrohuni në Buletinin tonë më të fundit të ekranit të ekranit të ekranit të udhëhequr dhe merrni bonuse për blerjen tjetër

  E drejta e autorit © 2020 | Të gjitha të drejtat e rezervuara !

  0
   0
   Karroca juaj
   Karroca juaj është boshKthehu në Dyqan