E mëparshme
Kartat e kontrollit EM10-2 2

Karta me shumë funksione Mooncell EM10 për reklamimin e murit me ekran të udhëhequr

$ 96.00
Tjetra

Kontrollues LED mur video Kartelë dërgimi sinkron Mooncell ST60

$ 121.00
Kartat e ekranit LED ST60
Karta e Kontrollit të Ekranit LED Moocell M-RC32A EMC e integruar HUB75

Karta e Kontrollit të Ekranit LED Moocell M-RC32A EMC e integruar HUB75

$ 30.00

Karta e Kontrollit të Ekranit LED Moocell M-RC32A EMC e integruar HUB75

$ 30.00

Karta e Kontrollit të Ekranit LED Moocell M-RC32A EMC Sistemet e integruara të kontrollit të udhëhequr nga furnizuesi i aksesorëve të ekranit të shfaqjes së mureve video të udhëhequr me çmim të mirë.

Nxito! Shitja Flash përfundon së shpejti!
00
DITT
00
OR H
00
MINIAT
00
SECS
karta udhëhequr ireegular të hënës së hënës

Përshkrim

Karta e Kontrollit të Ekranit LED Moocell M-RC32A EMC e integruar HUB75:

1. Dalje konvencionale RGB me 24 grupeve, me 12 Ndërfaqja HUB75E.

2. Një kartë e vetme me një ngarkesë maksimale prej 96K pikselë, secila e dhënë mund të ketë 8K piksel.

3. Hyrja e tensionit të gjerë, diapazoni i tensionit hyrës të +3.5 V — +6 V.

4. Freskimi i lartë i çipit konvencional, shkëlqim i lartë, gri e lartë.

5. Rezervim i dyfishtë me kabllo rrjeti.

6. Mbështetni shkëlqimin dhe korrigjimin e kromës pikë për pikë. Dhe nuk zvogëlon zonën e marrjes së kartës marrëse.

7. Mbështetni një gamë të gjerë patate të skuqura shoferi. Mbështetni çipin PWM, çip i zbulimit pikë për pikë, çip konvencional.

8. Mbështetni marrjen e cilësimeve të para-ekranit të kartës.

9. Mbështetni të gjithë funksionin e monitorimit të parametrave të kartave që marrin.

10. Mbështetni funksionin e monitorimit të mjedisit të jashtëm.

11. Funksioni inteligjent i rimëkëmbjes. Nuk ka nevojë të rimbushni programin pasi të zëvendësoni kartën marrëse.

12. Asnjëherë ekran i zi. Dhe furnizim inteligjent me energji elektrike, në rast të ndërprerjes së energjisë, zvogëloj shkëlqimin e ekranit.

13. Në përputhje me standardet e RoHs të BE-së.

14. Përputhet me standardin Evropian CE-EMC.

Informacion shtese

Pesha 0.8 kg

Shqyrtime

Ende nuk ka komente.

Bëhu i pari që rishikon “Karta e Kontrollit të Ekranit LED Moocell M-RC32A EMC e integruar HUB75”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Markë

Qelizë hëne

karta udhëhequr ireegular të hënës së hënës

Zgjidhje me një ndalesë për kontrollorët dhe aksesorët video mur me LED, nga procesori video i udhëhequr ,kartat e dërguesit, marrja e kartave në furnizimin me energji elektrike dhe modulet e udhëhequra.

Regjistrohu

Regjistrohuni në Buletinin tonë më të fundit të ekranit të ekranit të ekranit të udhëhequr dhe merrni bonuse për blerjen tjetër

  E drejta e autorit © 2020 | Të gjitha të drejtat e rezervuara !

  0
   0
   Karroca juaj
   Karroca juaj është boshKthehu në Dyqan