E mëparshme
Karta e Marrjes së Ekranit LED Universal me Standard të Lartë Mooncell T120

Karta e Marrjes së Ekranit LED Universal me Standard të Lartë Mooncell T120

Çmimi fillestar ishte: $ 29.80.Çmimi aktual është: $ 21.20.
Tjetra

Karta e Marrjes së të Dhënave Asinkronike të Mooncell RT703

Çmimi fillestar ishte: $ 24.00.Çmimi aktual është: $ 20.00.
Kartat e ekranit të udhëhequr nga RT703
Kartat e ekranit RT12Q LED

Karta e Marrjes së të Dhënave Asinkronike të Mooncell RT12Q për Kolegjet LED

Çmimi fillestar ishte: $ 25.00.Çmimi aktual është: $ 19.80.

Karta e Marrjes së të Dhënave Asinkronike të Mooncell RT12Q për Kolegjet LED

Çmimi fillestar ishte: $ 25.00.Çmimi aktual është: $ 19.80.

Karta marrëse Rt12q miraton çipin T6 të zhvilluar posaçërisht nga kompania jonë për sistemin e kontrollit të ekranit LED. Ajo integron 12 ndërfaqe standarde hub75e dhe është pa bordin e shpërndarësit. Ka performancë super të qëndrueshme dhe performancë me kosto të lartë, dhe shpejt fiton favorin e përdoruesve të ekranit të ekranit të udhëhequr.

 

Nxito! Shitja Flash përfundon së shpejti!
00
DITT
00
OR H
00
MINIAT
00
SECS
karta udhëhequr ireegular të hënës së hënës

Përshkrim

Funksioni Karakteristikë

1、Ajo përmban 12 x ndërfaqe standarde HUB75E.

2、Isshtë pa azhurnim dhe i pajtueshëm me një larmi të IC-ve të drejtuesit isshtë pa azhurnim dhe i pajtueshëm me një shumëllojshmëri të IC-ve të drejtuesit.

3、Ai mbështet shkëlqimin e nivelit të pikselit&kalibrimet e kromës dhe shkalla e ulët gri mund të jenë

kompensohet.

4、Ai mbështet për të ndërtuar kabinete të komplikuara & ekranet.

5、Ai mbështet për të zbuluar normat e gabimit të kabllit të rrjetit & seriali # të kartës marrëse.

6、Ai mbështet për të riparuar parametrat e konfigurimit me vetëm një klikim (Riparimi i zgjuar)

7、Ai mbështet të ketë ndërfaqen e të dhënave të përcaktuara nga përdoruesi(i personalizuar)

8、Ai mbështet për të lexuar të dhënat e konfigurimit nga aty ku janë ruajtur

9、Roshtë RoHS & Në përputhje me CE-EMC.

Specifikimet e ngarkimit

1、Të dhënat paralele (RGB): 24 Dataset

2、Të dhënat serike: 72 Dataset

3、Kapaciteti maksimal i ngarkimit(piksele):256*384

4、Sasia e kartave marrëse që mund të jetë kaskadë e lidhur:P1000 copë

5、Linja e skanimit e mbështetur:1-128 Linjat

6、Kapaciteti maksimal i ngarkimit në gjerësi / lartësi:4095 piksele

Informacion shtese

Pesha 0.4 kg

Shqyrtime

Ende nuk ka komente.

Bëhu i pari që rishikon “Karta e Marrjes së të Dhënave Asinkronike të Mooncell RT12Q për Kolegjet LED”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Markë

Qelizë hëne

karta udhëhequr ireegular të hënës së hënës

Zgjidhje me një ndalesë për kontrollorët dhe aksesorët video mur me LED, nga procesori video i udhëhequr ,kartat e dërguesit, marrja e kartave në furnizimin me energji elektrike dhe modulet e udhëhequra.

Regjistrohu

Regjistrohuni në Buletinin tonë më të fundit të ekranit të ekranit të ekranit të udhëhequr dhe merrni bonuse për blerjen tjetër

  E drejta e autorit © 2020 | Të gjitha të drejtat e rezervuara !

  0
   0
   Karroca juaj
   Karroca juaj është boshKthehu në Dyqan