E mëparshme
DISTGJONI Ekran LED Q3C Ekran multimedial Asinkron HD me ngjyra të plota

DISTGJONI Ekran LED Q3C Ekran multimedial Asinkron HD me ngjyra të plota

$ 142.50
Tjetra

Kontrolluesi i Mooncell MTB200 për ekranet e murit video normal të drejtuar

$ 150.00
Kontrolluesi i ekranit i udhëhequr nga MTB2000
Ekrani Mooncell TB2000 LED Kutia e Dërgimit të Jashtëm

Ekrani Mooncell TB2000 LED Kutia e Dërgimit të Jashtëm

$ 345.00

Ekrani Mooncell TB2000 LED Kutia e Dërgimit të Jashtëm

$ 345.00

Kutia e Dërguesit Sinkron LED për muret video të drejtuara, Dërgues LED me ngjyra të plota në ambiente të brendshme / të jashtme, Sistemi i Kontrollit të Ekranit Sinkron LED, blini furnizues të kutisë së dërguesit të udhëhequr nga furnizuesi i aksesorëve të ekranit të ekranit të murit video të udhëhequr me çmim të mirë.

Nxito! Shitja Flash përfundon së shpejti!
00
DITT
00
OR H
00
MINIAT
00
SECS
karta udhëhequr ireegular të hënës së hënës

Përshkrim

Ekrani Mooncell TB2000 LED Kutia e Dërgimit të Jashtëm:

1. Tipi i produktit: Kuti transmetuese e lidhësit të prizës së papërshkueshme nga uji

2. Tipi i produktit: TB2000

3. Tensioni i hyrjes: 100V ~ 240V

4. Fuqia: 15W

5. Madhësia e specifikimeve: 480MM 248.8MM M 88MM

6. Fusha e veprimit: me ngjyra të plota, me një ngjyrë

Informacion shtese

Pesha 7 kg

Shqyrtime

Ende nuk ka komente.

Bëhu i pari që rishikon “Ekrani Mooncell TB2000 LED Kutia e Dërgimit të Jashtëm”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Markë

Qelizë hëne

karta udhëhequr ireegular të hënës së hënës

Zgjidhje me një ndalesë për kontrollorët dhe aksesorët video mur me LED, nga procesori video i udhëhequr ,kartat e dërguesit, marrja e kartave në furnizimin me energji elektrike dhe modulet e udhëhequra.

Regjistrohu

Regjistrohuni në Buletinin tonë më të fundit të ekranit të ekranit të ekranit të udhëhequr dhe merrni bonuse për blerjen tjetër

  E drejta e autorit © 2020 | Të gjitha të drejtat e rezervuara !

  0
   0
   Karroca juaj
   Karroca juaj është boshKthehu në Dyqan