E mëparshme
Lvp605 procesor video i udhëhequr (2)

Vdwall LVP605 video procesor i udhëhequr për skenë dhe mur komercial të udhëhequr

$ 524.00
Tjetra

Novastar H Series H2 matrica splicer video për serverin mediatik të ekranit LED me hapje të ngushtë

$ 5,000.00
novastar H2 led video splicer (1)
LVP605S kontrollues i procesorit video të udhëhequr (3)

VDWALL Procesor video muri LED LVP605S për ekran me ekran LED

$ 560.00

VDWALL Procesor video muri LED LVP605S për ekran me ekran LED

$ 560.00

MURI VIDEO LVP605S LVP615S LVP605 LINSN / NOVA Ekran i Drejtuar Procesor Muri Video 4K për Shfaqje Reklamimi të Brendshme dhe të Jashtme

Nxito! Shitja Flash përfundon së shpejti!
00
DITT
00
OR H
00
MINIAT
00
SECS
video procesor vdwall

Përshkrim

VDWALL Procesor video muri LED LVP605S për ekran me ekran LED
Karakteristikat :
1. 10+ Përpunimi i kinemasë Bit Faroudja® DCDI
2. New Faroudja New Ngjyra e Vërtetë
3. Faroudja® TureLife ™ Përmirësuesi i Videove
4. Avancuar 4×4 Algoritmi i Shkallëzimit të Interpolimit të Pikselëve
5. HDMI 1.3a me HDCP, Hyrja HD 1080P
6. SDI / HD-SDI / 3G-SDI (1080P) Hyrja
7. 10-Përpunimi i bitëve
8. Ndërrimi pa ndërprerje, Zbehet në / Kalimi i zbehjes & Kalimi i përzierjes në sinjalet hyrëse të rastit
9. Teksti HD, Blic, Grafika & Mbivendosja e logos
10. 4 PIP me porosi / Modalitetet e shfaqjes POP, i cili mund të ndizet duke shtypur një buton
11. Funksioni Hot Spare, ekrani do të jetë i qëndrueshëm dhe i besueshëm
12. Funksioni i ngrirjes së figurës
13. AIAO( Çdo në ndonjë jashtë ) funksioni lejon për të shfaqur çdo foto kapjen në zonë të veçantë në ekran
14. 2304 x 1152 ose 2560 x 816 dalje për një makinë të vetme
15. Multi-makine paralelisht, multi-njësi e instaluar në rrjetë LED të papërcaktuar me makinë paralele
16. Konfigurimi dhe rregullimi i lehtë përmes butonit dhe çelësave në panel. Komanda RS232 me dizajn të plotë
për funksionimin dhe vendosjen
17. Shtypni tastet ose butonin në panelin ballor për të zgjedhur direkt burimin e sinjalit hyrës me 10 kanale,përfshirë këtu:
3×CVBS 1×DVI 1×HDMI
2×VGA 1×YPbPr / YCbCr 1×S-Video
1EKST( modul i zgjatur , mund të jetë VIDEO ose SD I / HD-SDI / 3G-SDI ose VGA / DVI / HDMI )
18. 2 kanalet mund të konfigurohen për të lidhur audio të jashtme stereo, plus DVI, Audio HDMI dhe SDI,
ka audio me 5 kanale për ndërprerës sinkron
19. 2 Kartat e Transmisionit LED Aftësia e integruar ( dërgimi i kartave është opsional )
20. 24 / 7 Aplikacion

Markë

VDWall

Vdwall
video procesor vdwall

Informacion shtese

Pesha 7 kg

Shqyrtime

Ende nuk ka komente.

Bëhu i pari që rishikon “VDWALL Procesor video muri LED LVP605S për ekran me ekran LED”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

Zgjidhje me një ndalesë për kontrollorët dhe aksesorët video mur me LED, nga procesori video i udhëhequr ,kartat e dërguesit, marrja e kartave në furnizimin me energji elektrike dhe modulet e udhëhequra.

Regjistrohu

Regjistrohuni në Buletinin tonë më të fundit të ekranit të ekranit të ekranit të udhëhequr dhe merrni bonuse për blerjen tjetër

    E drejta e autorit © 2020 | Të gjitha të drejtat e rezervuara !

    Karrocat

    0

    Asnjë produkt në karrocë.

    × WhatsApp