E mëparshme
G-energy JPS Seria JPS200V4.6-E LED Shfaq fuqinë

Furnizimi me energji elektrike i panelit të ekranit LED të serisë G-energy JPS200V4.6-E

$ 49.80
Tjetra

Seria Meanwell HSN-300 HSN-300-5A Ekran LED Furnizim me Energji

$ 48.00
Meanwell HSN-300 Seria HSN-300-5A LED tregon fuqinë
G-energy JPS Series JPS200PV5.0A3 LED Shfaq fuqinë

Furnizimi me energji i panelit të ekranit LED të serisë JPS ​​JPS200PV5.0A3 me energji G

$ 83.00

Furnizimi me energji i panelit të ekranit LED të serisë JPS ​​JPS200PV5.0A3 me energji G

$ 83.00

Furnizimi me energji i panelit të ekranit LED të serisë JPS ​​JPS200PV5.0A3 me energji G,blini pajisje të ekranit me ekran të udhëhequr nga prodhuesi më i lartë i murit të videos në Kinë me çmime të mira

Nxito! Shitja Flash përfundon së shpejti!
00
DITT
00
OR H
00
MINIAT
00
SECS
furnizimi me energji gjenergjike

Përshkrim

G-Energy JPS Series JPS200PV5.0A3 LED Shfaq Furnizimin me Energji

Versioni i azhurnimit JPS200P2-EC

 • Modeli i produktit:JPS200PV5.0A3
 • Fuqia e daljes:200W
 • Tensioni i hyrjes: 90-264Vak
 • Tensioni i daljes:5.0V
 • Rryma e daljes:40A
 • Madhësia:gjatësia * gjerësia * lartësia:160 * 100 * 30mm
 • Modaliteti i shpërndarjes së nxehtësisë:rrezatues
 • Temperatura e funksionimit:-30 C ~ 50 C

Informacion shtese

Pesha 0.6 kg

Shqyrtime

Ende nuk ka komente.

Bëhu i pari që rishikon “Furnizimi me energji i panelit të ekranit LED të serisë JPS ​​JPS200PV5.0A3 me energji G”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Markë

GJENERGJIA

furnizimi me energji gjenergjike

Zgjidhje me një ndalesë për kontrollorët dhe aksesorët video mur me LED, nga procesori video i udhëhequr ,kartat e dërguesit, marrja e kartave në furnizimin me energji elektrike dhe modulet e udhëhequra.

Regjistrohu

Regjistrohuni në Buletinin tonë më të fundit të ekranit të ekranit të ekranit të udhëhequr dhe merrni bonuse për blerjen tjetër

  E drejta e autorit © 2020 | Të gjitha të drejtat e rezervuara !

  0
   0
   Karroca juaj
   Karroca juaj është boshKthehu në Dyqan