E mëparshme
G-energy JPS Series JPS200PV5.0A3 LED Shfaq fuqinë

Furnizimi me energji i panelit të ekranit LED të serisë JPS ​​JPS200PV5.0A3 me energji G

$ 83.00
Tjetra

Seria Meanwell HSN-300 Seria HSN-300-5B Fuqia e Shfaqjes LED për Panel LED me Qira

$ 48.00
Meanwell HSN-300 Seria HSN-300-5B LED tregon fuqinë
Meanwell HSN-300 Seria HSN-300-5A LED tregon fuqinë

Seria Meanwell HSN-300 HSN-300-5A Ekran LED Furnizim me Energji

$ 48.00

Seria Meanwell HSN-300 HSN-300-5A Ekran LED Furnizim me Energji

$ 48.00

Meanwell blen pajisje shtesë të ekranit me ekran të udhëhequr nga prodhuesi i lartë i murit të videos në Kinë me çmime të mira,

Nxito! Shitja Flash përfundon së shpejti!
00
DITT
00
OR H
00
MINIAT
00
SECS
furnizimi mesatar i energjisë

Përshkrim

Seria Meanwell HSN-300 Shfaq furnizimin me energji elektrike

Seria MEANWELL HSN-300 është një furnizim me energji me dalje të vetme 300W. Seriali përmban një profil ultra të ulët (31mm lartësi) dhe dizajn i hollë (81gjerësia mm), duke e bërë furnizimin me energji ideal për aplikimet e panelit të shenjave. Dy modele hyrëse janë në dispozicion, 902 132VAC dhe 180 ~ 264VAC. Tensioni i daljes siguron ose 4.2V ose 5V, duke lejuar që seria HSN-300 të përdoret me gjeneratat e vjetra dhe të reja të IC-ve të drejtuesit të panelit të shenjave. Pajisjet veprojnë në -20ºC deri + 70ºC me ftohje falas të konvekcionit të ajrit. Aplikimet përfshijnë sinjalistikë elektronike LED të brendshme dhe të jashtme, Shenja lëvizëse LED, dhe muret e TV LED.

 • 31mm profil ultra i ulët, dizajn i hollë
 • Diapazoni i hyrjes: A-Type, 902 132VAC; Lloji B, 180264VAC
 • Fuqia e vlerësuar e daljes deri në 300W (250W për modelet e hyrjes 90 ~ 132VAC)
 • Efikasitet i lartë i punës deri në 86%
 • Dizajn pa tifoz, ftohja me përcjellje përmes pllakës së poshtme (madhësia minimale 450 x 450 x 3 mm)
 • -20Temperatura e punës ºC ~ +70ºC (HSN-300 duhet të jetë i montuar mirë në një pllakë alumini ose në kabinetin e modulit të panelit të shenjave)
 • Rryma e ulët e rrjedhjeve <1mA
 • Mbrojtjet: qark i shkurtër / mbingarkesa / mbi tension / mbi temperaturën
 • Veshje konformale në PCB
 • Tregues LED për ndezjen
 • Miratimi: UL60950-1
 • Dimensioni (LxWxH): 210x 81x 31 mm
Seria Meanwell HSN-300 Shfaq Specifikimin Mekanik të Furnizimit me EnergjiMeanwell HSN-300 Series HSN-300-5 LED Displays Power Supply

Meanwell HSN-300 Seria LED tregon diagramin e bllokut të furnizimit me energji elektrikeMeanwell HSN-300 Series HSN-300-5 LED Displays Power Supply
Instalimi i furnizimit me energji me ekrane LED të serisë Meanwell HSN-300Meanwell HSN-300 Series HSN-300-5 LED Displays Power Supply
Meanwell HSN-300 Seria LED tregon Specifikimet e furnizimit me energji elektrike

Meanwell HSN-300 Series HSN-300-5 LED Displays Power Supply

Informacion shtese

Pesha 0.8 kg

Shqyrtime

Ende nuk ka komente.

Bëhu i pari që rishikon “Seria Meanwell HSN-300 HSN-300-5A Ekran LED Furnizim me Energji”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Markë

Meanwell

furnizimi mesatar i energjisë

Zgjidhje me një ndalesë për kontrollorët dhe aksesorët video mur me LED, nga procesori video i udhëhequr ,kartat e dërguesit, marrja e kartave në furnizimin me energji elektrike dhe modulet e udhëhequra.

Regjistrohu

Regjistrohuni në Buletinin tonë më të fundit të ekranit të ekranit të ekranit të udhëhequr dhe merrni bonuse për blerjen tjetër

  E drejta e autorit © 2020 | Të gjitha të drejtat e rezervuara !

  0
   0
   Karroca juaj
   Karroca juaj është boshKthehu në Dyqan