E mëparshme
Meanwell RSP-200 Seria RSP-200-5 LED tregon fuqinë

Furnizimi me energji reklamuese me ekran LED Meanwell RSP-200 Series RSP-200-5

$ 49.00
Tjetra

Ekran me ekran LED Meanwell HSP-200 HSP-200-5 Furnizim me energji

$ 29.80
Meanwell HSP-200 Seria HSP-200-5 LED Shfaq Furnizim me energji
Meanwell HSP-300 Seria HSP-300-5 LED tregon fuqinë

Furnizimi me energji muri me ekran LED Meanwell HSP-300 Series HSP-300-5

$ 53.00

Furnizimi me energji muri me ekran LED Meanwell HSP-300 Series HSP-300-5

$ 53.00

Furnizimi me energji muri me ekran LED Meanwell HSP-300 Series HSP-300-5,blini pajisje të ekranit me ekran të udhëhequr nga prodhuesi më i lartë i murit të videos në Kinë me çmime të mira

Nxito! Shitja Flash përfundon së shpejti!
00
DITT
00
OR H
00
MINIAT
00
SECS
furnizimi mesatar i energjisë

Përshkrim

Seria Meanwell HSP-300 HSP-300-5 Shfaq furnizimin me energji elektrike

MEAN WELL HSP-300 Furnizimi me energji elektrike është një lloj i mbyllur furnizimi me energji AC-DC, një model 300W me efikasitet të lartë dhe tension të ulët të daljes. Kjo seri ofron modele 5VDC që mund të zbatohen drejtpërdrejt në IC të drejtuesve të tipit të tensionit të ulët të gjeneratës së re. Projekti ultra i ulët 31 mm dhe gjerësia e hollë 62 mm mund të lehtësojnë lehtësisht koston e modelit të kabinetit, si dhe hapësirën e instalimit. HSP-300 miraton topologjinë e re të dizajnit të qarkut për të arritur qëllimin e efikasitetit të lartë të konvertimit në mënyrë që performanca e të gjithë sistemit të rritet, kështu që energjia është në gjendje të kursehet dhe kështu shpenzimi elektrik mund të zvogëlohet. Aplikimet e përshtatshme përfshijnë sinjalistikë elektronike të brendshme dhe të jashtme, Shenja lëvizëse LED, dhe muret e TV LED.

 • Hyrja universale AC / Gama e plotë
 • Përballoni hyrjen e valës 300VAC për 5 sekonda
 • Funksioni aktiv i integruar PFC
 • Rryma e ulët e rrjedhjeve<1mA
 • Mbrojtjet: Qark i shkurtër / Mbingarkesa / Mbi tension / Mbi temperaturën
 • Ftohja me konvekcion të ajrit të lirë
 • Profil i ulët:31mm
 • Veshur konformale
 • Tregues LED për ndezjen
 • I përshtatshëm për aplikime të shenjave lëvizëse me efikasitet të lartë
 • 3 vjet garanci
 • Fuqia e ekranit të udhëhequr nga hsp300-t1

Seria Meanwell HSP-300 Shfaq Specifikimin Mekanik të Furnizimit me Energji
Meanwell HSP-300 Seria LED shfaq Diagramin e bllokut të furnizimit me energji elektrike

fuqia e ekranit të udhëhequr

Informacion shtese

Pesha 0.8 kg

Shqyrtime

Ende nuk ka komente.

Bëhu i pari që rishikon “Furnizimi me energji muri me ekran LED Meanwell HSP-300 Series HSP-300-5”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Markë

Meanwell

furnizimi mesatar i energjisë

Zgjidhje me një ndalesë për kontrollorët dhe aksesorët video mur me LED, nga procesori video i udhëhequr ,kartat e dërguesit, marrja e kartave në furnizimin me energji elektrike dhe modulet e udhëhequra.

Regjistrohu

Regjistrohuni në Buletinin tonë më të fundit të ekranit të ekranit të ekranit të udhëhequr dhe merrni bonuse për blerjen tjetër

  E drejta e autorit © 2020 | Të gjitha të drejtat e rezervuara !

  0
   0
   Karroca juaj
   Karroca juaj është boshKthehu në Dyqan