E mëparshme
Meanwell UHP-200A Seria UHP-200A-5 tregon fuqinë LED

Furnizimi me energji i kabinetit me ekran LED Meanwell UHP-200A Seria UHP-200A-5

$ 45.00
Tjetra

Furnizimi me energji muri me ekran LED Meanwell HSP-300 Series HSP-300-5

$ 53.00
Meanwell HSP-300 Seria HSP-300-5 LED tregon fuqinë
Meanwell RSP-200 Seria RSP-200-5 LED tregon fuqinë

Furnizimi me energji reklamuese me ekran LED Meanwell RSP-200 Series RSP-200-5

$ 49.00

Furnizimi me energji reklamuese me ekran LED Meanwell RSP-200 Series RSP-200-5

$ 49.00

Furnizimi me energji reklamuese me ekran LED Meanwell RSP-200 Series RSP-200-5, blini pajisje të ekranit me ekran të udhëhequr nga prodhuesi më i lartë i murit të videos në Kinë me çmime të mira

Nxito! Shitja Flash përfundon së shpejti!
00
DITT
00
OR H
00
MINIAT
00
SECS
furnizimi mesatar i energjisë

Përshkrim

Seria Meanwell RSP-200 RSP-200-5 Shfaq furnizimin me energji elektrike

Seritë RSP mbulojnë përdorim të gjerë me lartësi 30 mm. Diapazoni universal i hyrjes së tensionit, Funksioni PFC. Tensioni i daljes: 4.2V / 5V. RSP-200 miraton topologjinë e re të dizajnit të qarkut për të arritur qëllimin e efikasitetit të lartë të konvertimit në mënyrë që performanca e të gjithë sistemit të rritet, kështu që energjia është në gjendje të kursehet dhe kështu shpenzimi elektrik mund të zvogëlohet. Aplikimet e përshtatshme përfshijnë sinjalistikë elektronike të brendshme dhe të jashtme, Shenja lëvizëse LED, dhe muret e TV LED.

Hyrja universale AC / Gama e plotë
 • Funksioni aktiv i integruar PFC, PF>0.95
 • Efikasitet i lartë deri në 90%
 • Mbrojtjet: Qark i shkurtër / Mbingarkesa / Mbi tension / Mbi temperaturën
 • Ftohja e ajrit me forcë nga ventilatori DC i integruar me funksionin e kontrollit të shpejtësisë së ventilatorit
 • 1U profil i ulët 30 mm
 • Modele opsionale konformale të veshjes (RSP-200- CC)
 • Tregues LED për ndezjen
 • 2 vjet garanci

Informacion shtese

Pesha 0.6 kg

Shqyrtime

Ende nuk ka komente.

Bëhu i pari që rishikon “Furnizimi me energji reklamuese me ekran LED Meanwell RSP-200 Series RSP-200-5”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Markë

Meanwell

furnizimi mesatar i energjisë

Zgjidhje me një ndalesë për kontrollorët dhe aksesorët video mur me LED, nga procesori video i udhëhequr ,kartat e dërguesit, marrja e kartave në furnizimin me energji elektrike dhe modulet e udhëhequra.

Regjistrohu

Regjistrohuni në Buletinin tonë më të fundit të ekranit të ekranit të ekranit të udhëhequr dhe merrni bonuse për blerjen tjetër

  E drejta e autorit © 2020 | Të gjitha të drejtat e rezervuara !

  0
   0
   Karroca juaj
   Karroca juaj është boshKthehu në Dyqan