E mëparshme
Meanwell UHP-350 Seria UHP-350-5 LED tregon fuqinë

Seria Meanwell UHP-350 UHP-350-5 Videoja LED tregon furnizimin me energji elektrike

$ 65.00
Tjetra

Furnizimi me energji reklamuese me ekran LED Meanwell RSP-200 Series RSP-200-5

$ 49.00
Meanwell RSP-200 Seria RSP-200-5 LED tregon fuqinë
Meanwell UHP-200A Seria UHP-200A-5 tregon fuqinë LED

Furnizimi me energji i kabinetit me ekran LED Meanwell UHP-200A Seria UHP-200A-5

$ 45.00

Furnizimi me energji i kabinetit me ekran LED Meanwell UHP-200A Seria UHP-200A-5

$ 45.00

Furnizimi me energji i kabinetit me ekran LED Meanwell UHP-200A Seria UHP-200A-5, blini pajisje të ekranit me ekran të udhëhequr nga prodhuesi më i lartë i murit të videos në Kinë me çmime të mira

Nxito! Shitja Flash përfundon së shpejti!
00
DITT
00
OR H
00
MINIAT
00
SECS
furnizimi mesatar i energjisë

Përshkrim

Seria Meanwell UHP-200A Shfaq furnizimin me energji elektrike

MEAN WELL UHP-200A Furnizuesi me energji komutuese janë të tipit të mbyllur, profil i ulët, dhe furnizime universale të energjisë elektrike me hyrje me efikasitet të lartë. Dizajni me profil të ulët dhe gjerësi të pakta 55 mm mund të zvogëlojë lehtësisht modelin e kabinetit dhe thjeshton instalimin. Këto pajisje të rrymës kanë korrigjimin aktiv të faktorit të energjisë të integruar (PFC) funksioni dhe një tifoz më pak i përshtatshëm për përdorim në ambiente të brendshme. Seritë UHP-200A miratojnë topologjinë e re të dizajnit të qarqeve për të rritur performancën e tërë sistemit duke arritur një efikasitet të lartë të konvertimit dhe për të kursyer energji. Këto furnizime me energji elektrike ofrojnë rrymë të ulët rrjedhjeje dhe sigurojnë mbrojtje nga qarku i shkurtër, mbingarkesa, mbi tension, dhe mbi temperaturën. Furnizuesit e energjisë UHP-200A janë në dispozicion në 4.2V, 4.5V, dhe opsionet e tensionit të daljes 5V. Aplikimet e përshtatshme përfshijnë sinjalistikë elektronike të brendshme / të jashtme LED, Shkronja e kanalit LED, Shenja lëvizëse LED, dhe muret e TV LED.

 • Efikasitet i lartë i punës deri në 88%
 • Hyrja universale AC (100264VAC) varg
 • Ndërtuar në PFC aktive
 • Dizajn pa tifoz
 • -30~ 50 range diapazoni i temperaturës së punës
 • Rryma e ulët e rrjedhjeve
 • Përballoni hyrjen e valës 300VAC për 5 sekonda
 • Treguesi i ndezjes LED.
 • Qark i shkurtër, mbingarkesa, mbi tension, dhe Mbrojtjet mbi temperaturën
 • UL, KULL, TUV, KKK, CB, dhe miratimet e KE-së
Seria Meanwell UHP-200A Shfaq Specifikimin Mekanik të Furnizimit me Energji

Informacion shtese

Pesha 0.6 kg

Shqyrtime

Ende nuk ka komente.

Bëhu i pari që rishikon “Furnizimi me energji i kabinetit me ekran LED Meanwell UHP-200A Seria UHP-200A-5”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Markë

Meanwell

furnizimi mesatar i energjisë

Zgjidhje me një ndalesë për kontrollorët dhe aksesorët video mur me LED, nga procesori video i udhëhequr ,kartat e dërguesit, marrja e kartave në furnizimin me energji elektrike dhe modulet e udhëhequra.

Regjistrohu

Regjistrohuni në Buletinin tonë më të fundit të ekranit të ekranit të ekranit të udhëhequr dhe merrni bonuse për blerjen tjetër

  E drejta e autorit © 2020 | Të gjitha të drejtat e rezervuara !

  0
   0
   Karroca juaj
   Karroca juaj është boshKthehu në Dyqan