E mëparshme
Meanwell HSN-200 Seria HSN-200-5B LED tregon fuqinë

Seria Meanwell HSN-200 HSN-200-5B Ekran i Brendshëm LED Furnizim me energji

$ 40.00
Tjetra

Furnizimi me energji i kabinetit me ekran LED Meanwell UHP-200A Seria UHP-200A-5

$ 45.00
Meanwell UHP-200A Seria UHP-200A-5 tregon fuqinë LED
Meanwell UHP-350 Seria UHP-350-5 LED tregon fuqinë

Seria Meanwell UHP-350 UHP-350-5 Videoja LED tregon furnizimin me energji elektrike

$ 65.00

Seria Meanwell UHP-350 UHP-350-5 Videoja LED tregon furnizimin me energji elektrike

$ 65.00

Seria Meanwell UHP-350 UHP-350-5 Videoja LED tregon furnizimin me energji elektrike, blini pajisje të ekranit me ekran të udhëhequr nga prodhuesi më i lartë i murit të videos në Kinë me çmime të mira

Nxito! Shitja Flash përfundon së shpejti!
00
DITT
00
OR H
00
MINIAT
00
SECS
furnizimi mesatar i energjisë

Përshkrim

Seria Meanwell UHP-350 Shfaq furnizimin me energji elektrike

Seria UHP-350 është një furnizim me energji të pakta me dalje të vetme 350W me një dizajn të profilit të ulët 31 mm. Adoptimi i gamës së plotë të hyrjes 90 ~ 264VAC, e gjithë seria ofron një linjë të tensionit të daljes prej 3.3V,4.2V, 5V, 12V, 15V, 24V, 36V dhe 48V. Përveç efikasitetit të lartë deri në 94%, që e gjithë seria operon nga -30 ° C ~ 70 ° C nën konvekcionin e ajrit pa ventilator. UHP-350 ka funksione të plota mbrojtëse dhe aftësi 5G anti-dridhje isshtë në përputhje me sigurinë ndërkombëtare;rregullore të tilla si TUV EN60950-1, EN60335-1, UL60950-1 dhe GB4943. Seria UHP-350 shërben si një zgjidhje furnizimi me energji me performancë të lartë për aplikime të ndryshme industriale.

 • Profil i ulët i hollë (31mm)
 • Dizajn pa tifoz,350Konvekcioni W
 • Përballoni hyrjen e valës 300VAC për 5 sekonda
 • Funksioni aktiv i integruar PFC
 • 150% aftësia e pikut të ngarkesës(100Znj)
 • -30~ + 70 ° C temperatura e punës
 • Mbrojtjet: Qark i shkurtër / Mbingarkesë / Mbi tension / Mbi temperaturën
 • Sinjali aktiv aktiv DC dhe funksioni i tepërt(opsion)
 • Lartësia e funksionimit deri në 5000 metër (Shënim.5)
 • Tregues LED për ndezjen
 • 3 vjet garanci
Seria Meanwell UHP-350 Shfaq Specifikimin Mekanik të Furnizimit me Energji
Furnizimi me energji muri i udhëhequr nga UHP-350-5-T1

 

Informacion shtese

Pesha 1.2 kg

Shqyrtime

Ende nuk ka komente.

Bëhu i pari që rishikon “Seria Meanwell UHP-350 UHP-350-5 Videoja LED tregon furnizimin me energji elektrike”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Markë

Meanwell

furnizimi mesatar i energjisë

Zgjidhje me një ndalesë për kontrollorët dhe aksesorët video mur me LED, nga procesori video i udhëhequr ,kartat e dërguesit, marrja e kartave në furnizimin me energji elektrike dhe modulet e udhëhequra.

Regjistrohu

Regjistrohuni në Buletinin tonë më të fundit të ekranit të ekranit të ekranit të udhëhequr dhe merrni bonuse për blerjen tjetër

  E drejta e autorit © 2020 | Të gjitha të drejtat e rezervuara !

  0
   0
   Karroca juaj
   Karroca juaj është boshKthehu në Dyqan