E mëparshme
P8 Modul i Ekranit LED me ngjyra të plota SMD në natyrë

P8 Modul i Ekranit LED me ngjyra të plota SMD në natyrë

Çmimi fillestar ishte: $ 31.00.Çmimi aktual është: $ 14.80.
Tjetra

P5 Modul Ekran LED me Ngjyrë të Plotë me SMD për Muret e drejtuara nga klubet e natës

Çmimi fillestar ishte: $ 33.00.Çmimi aktual është: $ 21.80.
Modul i Ekranit LED me Ngjyra të Plota me SMD P5
P5 Modul ekran LED me ngjyra të plota SMD në natyrë

P5 Modul ekran LED me ngjyra të plota SMD në natyrë Për mur LED jashtë

Çmimi fillestar ishte: $ 58.00.Çmimi aktual është: $ 46.50.

P5 Modul ekran LED me ngjyra të plota SMD në natyrë Për mur LED jashtë

Çmimi fillestar ishte: $ 58.00.Çmimi aktual është: $ 46.50.

P5 furnizues të jashtëm të modulit në natyrë,Hapësira e modulit të udhëhequr nga P5 5 mm,SMD2727, IP65,madhësia:320mm * 160 mm përdoret për shfaqje reklamash në natyrë.

Nxito! Shitja Flash përfundon së shpejti!
00
DITT
00
OR H
00
MINIAT
00
SECS
Ekran i udhëhequr nga Hyte

Përshkrim

Moduli i ekranit të udhëhequr P5 përdoret për ekranin e ekranit në natyrë p5, moduli vjen me një unazë gome, IP65 i papërshkueshëm nga uji,i fortë dhe i qëndrueshëm.

Katran pixel: 5mm
Forma pixel: SMD2727
UNË C: MBI5124
Dendësia e rrjetës / m2: 40000
Model Pixel(L * H): 64*32
Madhësia e modulit(MM): 320*160
Ndriçimi (CD / M2): 5500
Modaliteti i vozitjes:1/8skanoj
Ndërfaqja HUB: HUB75
Metoda e skanimit: rryma konstante

Modul i udhëhequr nga p5 në natyrë
Për grupe të ndryshme të moduleve LED kanë disa ndryshime në rangun RGB, ngjyrë, kornizë, shkëlqim etj.
Pra, modulet tona nuk mund të punojnë së bashku me modulet tuaja të mëparshme ose të mëvonshme.
Ne ju rekomandojmë që të blini kabinetin e Ekranit LED si njësia më e vogël për montim. Duhet të personalizohet,Ju lutemi lini një mesazh stafit tonë të shitjeve për zgjidhjen e sistemit LED Display.

Informacion shtese

Pesha 0.6 kg

Shqyrtime

Ende nuk ka komente.

Bëhu i pari që rishikon “P5 Modul ekran LED me ngjyra të plota SMD në natyrë Për mur LED jashtë”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Markë

HyteLED

Ekran i udhëhequr nga Hyte www.hyte-led.com është pronari solo i këtij dyqani www://kontroll-udhëhequr.com, Hyte LED është një fabrikë me ekran të udhëhequr, Nëse dëshironi të blini ekrane të plota të drejtuara, ju lutem vizitoni www.hyte-led.com ; për pajisje shtesë, qëndro në këtë dyqan.
Ekran i udhëhequr nga Hyte

Zgjidhje me një ndalesë për kontrollorët dhe aksesorët video mur me LED, nga procesori video i udhëhequr ,kartat e dërguesit, marrja e kartave në furnizimin me energji elektrike dhe modulet e udhëhequra.

Regjistrohu

Regjistrohuni në Buletinin tonë më të fundit të ekranit të ekranit të ekranit të udhëhequr dhe merrni bonuse për blerjen tjetër

  E drejta e autorit © 2020 | Të gjitha të drejtat e rezervuara !

  0
   0
   Karroca juaj
   Karroca juaj është boshKthehu në Dyqan