E mëparshme
P5 Modul ekran LED me ngjyra të plota SMD në natyrë

P5 Modul ekran LED me ngjyra të plota SMD në natyrë Për mur LED jashtë

$ 46.50
Tjetra

P4.81 Modul i Ekranit LED me ngjyra të plota me ngjyra të brendshme SMD Shfaqje video LED

$ 32.00
P4.81 Modul i Ekranit LED me ngjyra të plota SMD shtëpie
Modul i Ekranit LED me Ngjyra të Plota me SMD P5

P5 Modul Ekran LED me Ngjyrë të Plotë me SMD për Muret e drejtuara nga klubet e natës

$ 21.80

P5 Modul Ekran LED me Ngjyrë të Plotë me SMD për Muret e drejtuara nga klubet e natës

$ 21.80

Ekran LED Fiks i Brendshëm Media P5 me kënd të madh shikimi për reklamim, blini ekran të udhëhequr nga shtëpia P5 nga prodhuesi më i lartë i ekranit me ekran në Kinë

Nxito! Shitja Flash përfundon së shpejti!
00
DITT
00
OR H
00
MINIAT
00
SECS
Ekran i udhëhequr nga Hyte

Përshkrim

P5 Modul LED i Brendshëm. Rezolucion i lartë: 40000 pixel / sq.m. Uniformiteti i lartë i ngjyrave. Besueshmëri e lartë. Gjatë gjithë jetës:100000.

p4.81 ekran i udhëhequr me qira

Katran pixel: 5mm
Forma pixel: SMD2121
UNË C: MBI5124
Dendësia e rrjetës / m2: 40000
Model Pixel(L * H): 64*32
Madhësia e modulit(MM): 320*160
Ndriçimi (CD / M2): 1000 ≥
Modaliteti i vozitjes:1/16skanoj
Ndërfaqja HUB: HUB75
Metoda e skanimit: rryma konstante
Aktual: 3A

P5 Tipar i brendshëm i fiksuar i produktit LED:

 1. Lehtë për montimin dhe lidhjen me lidhësin e shtuar;
 2. Shkallët e lakoreve mund të rregullohen në përputhje me kërkesat e ndryshme të dizajnit arkitektonik;
 3. Efekt i mirë: Për të treguar fotografi të gjalla dhe të qarta me rezolucion të lartë, por me kosto të ulët;
 4. Ka efekt të mirë të shfaqjes si në fotografi, ashtu edhe në shkronja për shkak të përdorimit të teknologjisë pixel të vërtetë;
 5. Shpërndarje e shkëlqyeshme e nxehtësisë dhe pa zhurmë me ventilator ultra-të qetë;
 6. Lehtë për tu instaluar: Dizajni i instalimit të pirgjeve mundëson instalim më të lehtë;

Informacion shtese

Pesha 0.5 kg

Shqyrtime

Ende nuk ka komente.

Bëhu i pari që rishikon “P5 Modul Ekran LED me Ngjyrë të Plotë me SMD për Muret e drejtuara nga klubet e natës”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Markë

HyteLED

Ekran i udhëhequr nga Hyte www.hyte-led.com është pronari solo i këtij dyqani www://kontroll-udhëhequr.com, Hyte LED është një fabrikë me ekran të udhëhequr, Nëse dëshironi të blini ekrane të plota të drejtuara, ju lutem vizitoni www.hyte-led.com ; për pajisje shtesë, qëndro në këtë dyqan.
Ekran i udhëhequr nga Hyte

Zgjidhje me një ndalesë për kontrollorët dhe aksesorët video mur me LED, nga procesori video i udhëhequr ,kartat e dërguesit, marrja e kartave në furnizimin me energji elektrike dhe modulet e udhëhequra.

Regjistrohu

Regjistrohuni në Buletinin tonë më të fundit të ekranit të ekranit të ekranit të udhëhequr dhe merrni bonuse për blerjen tjetër

  E drejta e autorit © 2020 | Të gjitha të drejtat e rezervuara !

  0
   0
   Karroca juaj
   Karroca juaj është boshKthehu në Dyqan