E mëparshme
P3 Modul i butë i brendshëm fleksibël i ekranit LED

P3 Modul i butë i brendshëm fleksibël i ekranit LED për mur video me formë të veçantë

Çmimi fillestar ishte: $ 68.00.Çmimi aktual është: $ 29.80.
Tjetra

P4.81 Modul ekran LED me ngjyra të plota SMD në natyrë për mur me skenë me qira

Çmimi fillestar ishte: $ 77.00.Çmimi aktual është: $ 59.80.
Katran pixel: 4.81mm formë pixel: SMD2727 IC: MBI5124 Dendësia e rrjetës / m2: 43264 Model Pixel(L * H): 52*52 Madhësia e modulit(MM): 250*250 Ndriçimi (CD / M2): Modaliteti 005500 Drive:1/13skanoni ndërfaqen HUB: Metoda e skanimit HUB75: constant current You'd better buy all modules at a time for one LED Screen, në këtë mënyrë, ne mund të sigurohemi që të gjithë ata janë të së njëjtës grup. Për grupe të ndryshme të moduleve LED kanë disa ndryshime në rangun RGB, ngjyrë, kornizë, shkëlqim etj. So our modules can't work together with your previous or later modules. Ne ju rekomandojmë që të blini kabinetin e Ekranit LED si njësia më e vogël për montim. Duhet të personalizohet,Ju lutemi lini një mesazh stafit tonë të shitjeve për zgjidhjen e sistemit LED Display.
P4 Modul i butë i brendshëm fleksibël i ekranit LED

P4 Modul i butë i brendshëm i ekranit LED fleksibël për ekran kreativ

Çmimi fillestar ishte: $ 55.00.Çmimi aktual është: $ 24.80.

P4 Modul i butë i brendshëm i ekranit LED fleksibël për ekran kreativ

Çmimi fillestar ishte: $ 55.00.Çmimi aktual është: $ 24.80.

Moduli i Ekranit LED Fleksibël të Brendshëm të Butë është krijuar për aplikacionet krijuese të Ekranit LED. Shtë shumë fleksibël dhe mund të përshtatet çdo sipërfaqe e lakuar me magnetikë në anën e pasme të modulit.

Nxito! Shitja Flash përfundon së shpejti!
00
DITT
00
OR H
00
MINIAT
00
SECS
Ekran i udhëhequr nga Hyte

Përshkrim

P3 Modul i butë i brendshëm i ekranit LED
Moduli i Ekranit LED Fleksibël të Brendshëm të Butë është krijuar për aplikacionet krijuese të Ekranit LED. Shtë shumë fleksibël dhe mund të përshtatet çdo sipërfaqe e lakuar me magnetikë në anën e pasme të modulit.
Aplikacion:I përshtatshëm për ndërtime të parregullta, siç është klubi, fazë, studio, super treg, qender tregtare,stadiumit, koncert, Park dëfrimi, zona për të parë pamjet, pasuri të paluajtshme, aeroporti etj.

 • I butë& Fleksibël: Përdorte punë me guasë silikoni me PCB të butë.
 • I besueshëm: përdori teknologji speciale SMT për t'u siguruar që nuk ka LED.
 • IC i rifreskimit të lartë: IC i drejtimit MBI5124.

Ultra-fleksibël
Availableshtë në dispozicion për dizajn të personalizuar, të tilla si kodrina, përkulje dhe lëkundje.bazuar në kërkesat e klientit.

Ultra-hollë
Miratimi i materialit special dhe teknologjisë së përparuar, super e hollë dhe e lehtë, pesha e secilit modul është vetëm 0.3Kg.

Montimi i lehtë
Instalim i lehtë, magnet i fortë, i disponueshëm për shërbimin paraprak.

Specifikim

Katran pixel (mm) P1.5625 P1.875 P2 P2.5 P3 P4 P5 P6 P8
Konfigurimi LED SMD 1010 SMD 1515 SMD 1010 SMD 1010 SMD 1515 SMD 2121 SMD 2121 SMD 3528 SMD 3528
Dendësia e pikselit ( piksel / m2) 409600 284444 250000 160000 111111 62500 40000 27777 15625
Madhësia e modulit (mm) 200*150 240*120 256*128 240*120 240*120 256*128 320*160 192*192 256*128
Rezolucioni i modulit (pikë) 128*96 128*64 128*64 96*48 80X40 64*32 64*32 32*32 32*16
Modeli i skanimit 32S 32S 32S 24S 20S 16S 16S 8S 4S
Ndriçimi (cd / m2) 700 ≥ 700 ≥ 700 ≥ 1000 ≥ 800 ≥ 1200 1100 1100 1100
Kendveshtrim 120° 120° 120° 120° 120° 120° 120° 120° 120°
Mjedisi i mjedisit Brendshme Brendshme Brendshme Brendshme Brendshme Brendshme Brendshme Brendshme Brendshme
Rregullimi i ndriçimit 0-255 niveli
Tensioni i punës AC100 / 240V 50 / 60HZ
Temperatura e punës -20~ + 60
Jetëgjatësia 100,000 orë

Më mirë të blini të gjitha modulet në të njëjtën kohë për një Ekran LED, në këtë mënyrë, ne mund të sigurohemi që të gjithë ata janë të së njëjtës grup.
Për grupe të ndryshme të moduleve LED kanë disa ndryshime në rangun RGB, ngjyrë, kornizë, shkëlqim etj.
Pra, modulet tona nuk mund të punojnë së bashku me modulet tuaja të mëparshme ose të mëvonshme.
Ne ju rekomandojmë që të blini kabinetin e Ekranit LED si njësia më e vogël për montim. Duhet të personalizohet,Ju lutemi lini një mesazh stafit tonë të shitjeve për zgjidhjen e sistemit LED Display.

Informacion shtese

Pesha 0.3 kg

Shqyrtime

Ende nuk ka komente.

Bëhu i pari që rishikon “P4 Modul i butë i brendshëm i ekranit LED fleksibël për ekran kreativ”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Markë

HyteLED

Ekran i udhëhequr nga Hyte www.hyte-led.com është pronari solo i këtij dyqani www://kontroll-udhëhequr.com, Hyte LED është një fabrikë me ekran të udhëhequr, Nëse dëshironi të blini ekrane të plota të drejtuara, ju lutem vizitoni www.hyte-led.com ; për pajisje shtesë, qëndro në këtë dyqan.
Ekran i udhëhequr nga Hyte

Zgjidhje me një ndalesë për kontrollorët dhe aksesorët video mur me LED, nga procesori video i udhëhequr ,kartat e dërguesit, marrja e kartave në furnizimin me energji elektrike dhe modulet e udhëhequra.

Regjistrohu

Regjistrohuni në Buletinin tonë më të fundit të ekranit të ekranit të ekranit të udhëhequr dhe merrni bonuse për blerjen tjetër

  E drejta e autorit © 2020 | Të gjitha të drejtat e rezervuara !

  0
   0
   Karroca juaj
   Karroca juaj është boshKthehu në Dyqan