E mëparshme
P4 Modul i butë i brendshëm fleksibël i ekranit LED

P4 Modul i butë i brendshëm i ekranit LED fleksibël për ekran kreativ

$ 24.80
Tjetra

P3.91 Modul i plotë me ekran LED SMD me ngjyra të jashtme për reklama jashtë

$ 75.00
p391-udhëhequr-modul-2_c5851376-8318-4a89-a604-ef263cf3f552_720x
Katran pixel: 4.81mm formë pixel: SMD2727 IC: MBI5124 Dendësia e rrjetës / m2: 43264 Model Pixel(L * H): 52*52 Madhësia e modulit(MM): 250*250 Ndriçimi (CD / M2): Modaliteti 005500 Drive:1/13skanoni ndërfaqen HUB: Metoda e skanimit HUB75: constant current You'd better buy all modules at a time for one LED Screen, në këtë mënyrë, ne mund të sigurohemi që të gjithë ata janë të së njëjtës grup. Për grupe të ndryshme të moduleve LED kanë disa ndryshime në rangun RGB, ngjyrë, kornizë, shkëlqim etj. So our modules can't work together with your previous or later modules. Ne ju rekomandojmë që të blini kabinetin e Ekranit LED si njësia më e vogël për montim. Duhet të personalizohet,Ju lutemi lini një mesazh stafit tonë të shitjeve për zgjidhjen e sistemit LED Display.

P4.81 Modul ekran LED me ngjyra të plota SMD në natyrë për mur me skenë me qira

$ 59.80

P4.81 Modul ekran LED me ngjyra të plota SMD në natyrë për mur me skenë me qira

$ 59.80

Nationstar SMD1921 copper gold wire LED SMD1921 P4.81 udhëhequr në natyrëand front service maintenance P2.4mm rental udhëhequr display with 192*192mm modul.

Nxito! Shitja Flash përfundon së shpejti!
00
DITT
00
OR H
00
MINIAT
00
SECS
Ekran i udhëhequr nga Hyte

Përshkrim

Zbatime të jashtme Bordi LED P4.81 HD

1, Ekran LED me skenë me qira
Ekranet LED me qira mund të instalohen dhe hiqen lehtësisht, gjithashtu e lehtë për t'u transportuar. Ekranet me qira të LED tani përdoren gjerësisht në shfaqjet skenike, koncert,teatri, parti,dhe ngjarje të tjera argëtuese si sfond, mund të jetë shfaqje e rishikim i drejtpërdrejtë,dhe është aq e madhe sa që publiku larg skenës mund ta shohë qartë performancën në skenë, duke krijuar një madhështore , atmosferë shumë infektive, e kombinuar me tingull me cilësi të lartë, duke dhënë një festë vizuale perfekte.

2, Ekran LED reklamues
Ekran LED,me përparësitë e saj unike, gradualisht ka zëvendësuar tabelat tradicionale, kuti të lehta,etj. Reklamimi me ekran LED është bërë një forcë e re në industrinë e medias. Reklamimi tradicional mund të tregojë vetëm fotografi, Por ekrani LED mund të kombinojë në mënyrë të përsosur tekstin, foto, video, dhe tingull me rezolucion të lartë, shkëlqim i lartë dhe ngjyra e plotë! Ekran LED Reklamimi lehtë mund të tërheqë vëmendjen e këmbësorëve, dhe gjithashtu janë të lehta për tu mbajtur mend,të cilat mund të gjenerojnë efektivitet më të madh të reklamave. Reklamat me ekran të udhëhequr tani zbatohen në rrugën kryesore, qender tregtare, Parku Plaza, ndërtesa të jashtëzakonshme, monumentet, aeroportet, stacione etj.

Katran pixel: 4.81mm
Forma pixel: SMD2727
UNË C: MBI5124
Dendësia e rrjetës / m2: 43264
Model Pixel(L * H): 52*52
Madhësia e modulit(MM): 250*250
Ndriçimi (CD / M2): 5500
Modaliteti i vozitjes:1/13skanoj
Ndërfaqja HUB: HUB75
Metoda e skanimit: rryma konstante

Informacion shtese

Pesha 0.8 kg

Shqyrtime

Ende nuk ka komente.

Bëhu i pari që rishikon “P4.81 Modul ekran LED me ngjyra të plota SMD në natyrë për mur me skenë me qira”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Markë

HyteLED

Ekran i udhëhequr nga Hyte www.hyte-led.com është pronari solo i këtij dyqani www://kontroll-udhëhequr.com, Hyte LED është një fabrikë me ekran të udhëhequr, Nëse dëshironi të blini ekrane të plota të drejtuara, ju lutem vizitoni www.hyte-led.com ; për pajisje shtesë, qëndro në këtë dyqan.
Ekran i udhëhequr nga Hyte

Zgjidhje me një ndalesë për kontrollorët dhe aksesorët video mur me LED, nga procesori video i udhëhequr ,kartat e dërguesit, marrja e kartave në furnizimin me energji elektrike dhe modulet e udhëhequra.

Regjistrohu

Regjistrohuni në Buletinin tonë më të fundit të ekranit të ekranit të ekranit të udhëhequr dhe merrni bonuse për blerjen tjetër

  E drejta e autorit © 2020 | Të gjitha të drejtat e rezervuara !

  0
   0
   Karroca juaj
   Karroca juaj është boshKthehu në Dyqan