E mëparshme
p391-udhëhequr-modul-2_c5851376-8318-4a89-a604-ef263cf3f552_720x

P3.91 Modul i plotë me ekran LED SMD me ngjyra të jashtme për reklama jashtë

$ 75.00
Tjetra

P2.5 Modul i Ekranit LED me ngjyra të plota SMD shtëpie me mur me rezolucion të lartë

$ 32.00
P2.5 Modul i Ekranit LED me ngjyra të plota SMD shtëpie
P2 Modul i plotë LED me ekran LED SMD me ngjyra të plota

P2 Modul ekran LED me ngjyra të plota SMD shtëpie për ekran me LED me rezolucion të lartë

$ 69.80

P2 Modul ekran LED me ngjyra të plota SMD shtëpie për ekran me LED me rezolucion të lartë

$ 69.80

p2 ngjyra e brendshme e plotë 3 në 1 Moduli i udhëhequr nga smd i përdorur në stadiumet e mbyllura, aplikacione biznesi, bankare, letrat me vlerë, shërbimet postare, terminalet, qendrat tregtare, stacionet hekurudhore, shërbimet postare, telekomunikacionit, agjencitë, monitorimi, shkollat, restorante, hotele, argëtim, bizneset dhe vendet e tjera të reklamave të ndryshme të brendshme.

Nxito! Shitja Flash përfundon së shpejti!
00
DITT
00
OR H
00
MINIAT
00
SECS
Kategoria: Etiketë:
Ekran i udhëhequr nga Hyte

Përshkrim

Moduli i ekranit të brendshëm të udhëhequr nga P2mm,256mmx128mm P2mm Panel LED i Brendshëm me 128×64 pikat.

Vërejtje:

1. Moduli LED duke përfshirë të dhënat & Kabllot e energjisë.

2. LED epistar, 2 Garanci Vite, Dërgoni brenda 24 orë,Mbështetje Falas Online.

3. Moduli LED mund të punojë me Linsn,Novastar,Drita e ngjyrave,Karta e kontrollit Xixun LED etj.

Ekran i udhëhequr nga P2

Katran pixel: 2.0mm
Forma pixel: SMD2121
UNË C: MBI5124
Dendësia e rrjetës / m2: 250000
Model Pixel(L * H): 128*64
Madhësia e modulit(MM): 256*128
Ndriçimi (CD / M2): 1200
Modaliteti i vozitjes:1/32skanoj
Ndërfaqja HUB: HUB75
Metoda e skanimit: rryma konstante
Aktual: 3A

 

Informacion shtese

Pesha 0.5 kg

Shqyrtime

Ende nuk ka komente.

Bëhu i pari që rishikon “P2 Modul ekran LED me ngjyra të plota SMD shtëpie për ekran me LED me rezolucion të lartë”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Markë

HyteLED

Ekran i udhëhequr nga Hyte www.hyte-led.com është pronari solo i këtij dyqani www://kontroll-udhëhequr.com, Hyte LED është një fabrikë me ekran të udhëhequr, Nëse dëshironi të blini ekrane të plota të drejtuara, ju lutem vizitoni www.hyte-led.com ; për pajisje shtesë, qëndro në këtë dyqan.
Ekran i udhëhequr nga Hyte

Zgjidhje me një ndalesë për kontrollorët dhe aksesorët video mur me LED, nga procesori video i udhëhequr ,kartat e dërguesit, marrja e kartave në furnizimin me energji elektrike dhe modulet e udhëhequra.

Regjistrohu

Regjistrohuni në Buletinin tonë më të fundit të ekranit të ekranit të ekranit të udhëhequr dhe merrni bonuse për blerjen tjetër

  E drejta e autorit © 2020 | Të gjitha të drejtat e rezervuara !

  0
   0
   Karroca juaj
   Karroca juaj është boshKthehu në Dyqan