E mëparshme
P2 Modul i plotë LED me ekran LED SMD me ngjyra të plota

P2 Modul ekran LED me ngjyra të plota SMD shtëpie për ekran me LED me rezolucion të lartë

$ 69.80
Tjetra

P8 Modul i Ekranit LED me ngjyra të plota SMD në natyrë

$ 14.80
P8 Modul i Ekranit LED me ngjyra të plota SMD në natyrë
P2.5 Modul i Ekranit LED me ngjyra të plota SMD shtëpie

P2.5 Modul i Ekranit LED me ngjyra të plota SMD shtëpie me mur me rezolucion të lartë

$ 32.00

P2.5 Modul i Ekranit LED me ngjyra të plota SMD shtëpie me mur me rezolucion të lartë

$ 32.00

Moduli LED i Brendshëm Ph2.5mm është moduli LED me definicion të lartë për ekranin e udhëhequr nga shtëpia. LED-të kanë Epistar LED,Silan LED,Cree LED,LED-e Nichia

Nxito! Shitja Flash përfundon së shpejti!
00
DITT
00
OR H
00
MINIAT
00
SECS
Ekran i udhëhequr nga Hyte

Përshkrim

Moduli LED i Brendshëm Ph2.5mm është moduli LED me definicion të lartë për ekranin e udhëhequr nga shtëpia. LED-të kanë Epistar LED,Silan LED,Cree LED,Nichia LED për opsionet tuaja. IC-ja e drejtimit përdor MBI5024 OSE MBI5042. me frekuencë rifreskimi dhe kontrast të lartë.

Katran pixel: 2.5mm
Forma pixel: SMD2121
UNË C: MBI5124
Dendësia e rrjetës / m2: 160000
Model Pixel(L * H): 64*64
Madhësia e modulit(MM): 160*160
Ndriçimi (CD / M2): 1000 ≥
Modaliteti i vozitjes:1/32skanoj
Ndërfaqja HUB: HUB75
Metoda e skanimit: rryma konstante
Aktual: 2.5A

.

Karakteristikat:
Rezolucioni 64(H)32 ×(V)
Katran 2.5mm
Dendësia 160000 piksele /
Rregullimi LED SMD 3IN1
Modaliteti i shoferit Dinamik 1/16 Rryma konstante e detyrës
Madhësia 160 mm×80 mm
Maskë Maskë e zezë e pastër me ekran me kontrast të lartë
Garanci 2 Garanci Vite
Parametri i energjisë elektrike :
Vlerësime optike
Ndriçimi 001500cd /
Këndi i shikimit 140 shkallë ( horizontale) 140shkallë(vertikale)
Shikoni distancën 0.5m-25m
Shkalla Gri 8hyrje bit, korrigjim me 14 bit
Ngjyra e ekranit 16.7M
Rregullimi i shkëlqimit 100 nivelet
Sistemi I kontrollit:
Mbështetje Sistemi i kontrollit LED Async ose Sync
Input mbështetës Video e përbërë, S-Video, DVI, HDMI., SDI, HD_SDI
Distanca e Kontrollit Kabllo Ethernet 100m, fibra optike 5 km
Mbështetni modalitetin VGA 800600,1024 × 768,1280 × 1024,1600 × 1200 ×
Jeta Operative 100,000 orë
Niveli i mbrojtjes IP54
Certifikatat KJO,RoHs

Informacion shtese

Pesha 0.5 kg

Shqyrtime

Ende nuk ka komente.

Bëhu i pari që rishikon “P2.5 Modul i Ekranit LED me ngjyra të plota SMD shtëpie me mur me rezolucion të lartë”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Markë

HyteLED

Ekran i udhëhequr nga Hyte www.hyte-led.com është pronari solo i këtij dyqani www://kontroll-udhëhequr.com, Hyte LED është një fabrikë me ekran të udhëhequr, Nëse dëshironi të blini ekrane të plota të drejtuara, ju lutem vizitoni www.hyte-led.com ; për pajisje shtesë, qëndro në këtë dyqan.
Ekran i udhëhequr nga Hyte

Zgjidhje me një ndalesë për kontrollorët dhe aksesorët video mur me LED, nga procesori video i udhëhequr ,kartat e dërguesit, marrja e kartave në furnizimin me energji elektrike dhe modulet e udhëhequra.

Regjistrohu

Regjistrohuni në Buletinin tonë më të fundit të ekranit të ekranit të ekranit të udhëhequr dhe merrni bonuse për blerjen tjetër

  E drejta e autorit © 2020 | Të gjitha të drejtat e rezervuara !

  0
   0
   Karroca juaj
   Karroca juaj është boshKthehu në Dyqan