E mëparshme
P2.5 Modul i Ekranit LED me ngjyra të plota SMD shtëpie

P2.5 Modul i Ekranit LED me ngjyra të plota SMD shtëpie me mur me rezolucion të lartë

$ 32.00
Tjetra

P5 Modul ekran LED me ngjyra të plota SMD në natyrë Për mur LED jashtë

$ 46.50
P5 Modul ekran LED me ngjyra të plota SMD në natyrë
P8 Modul i Ekranit LED me ngjyra të plota SMD në natyrë

P8 Modul i Ekranit LED me ngjyra të plota SMD në natyrë

$ 14.80

P8 Modul i Ekranit LED me ngjyra të plota SMD në natyrë

$ 14.80

Moduli LED SMD PH 8 mm i jashtëm është për reklama në natyrë. me definicion të lartë dhe shkëlqim të lartë dhe distancë të gjatë shikimi.

Nxito! Shitja Flash përfundon së shpejti!
00
DITT
00
OR H
00
MINIAT
00
SECS
Ekran i udhëhequr nga Hyte

Përshkrim

Avantazhet e moduleve tona të drejtuara SMD3535 të P8 Outdoor:

1.Ndriçimi i lartë: Ne jemi një fabrikë profesionale e cila është e specializuar në prodhimin e ekranit me ngjyra të plota dhe modul i udhëhequr, Ndriçimi është të paktën 7000cd.

2.I papërshkueshëm nga uji: Standardi i kabinetit LED është IP65, të cilat mund të mbrojnë shiun dhe pluhurin në ekran. Mund ta instaloni ekranin fiks në ditën me shi.

3.E gjerë Përdoret në natyrë: Përdoret gjerësisht në Publik, reklamimi në rrugë, qender tregtare. stacioni i sheshit, Tabela e ndërtimit, mënyrë e shprehur,etj.

4.Kursimi i Energjisë dhe Pro-Mjedisi: Të tilla si ekrani i drejtuar me ngjyra të plota në natyrë P8 nëse harxhohen për 14 orë / ditë, total 365 ditë / vit. Ekrani i udhëhequr nga Kursimi i Energjisë do të kursejë shumë kosto të energjisë elektrike sesa ekrani tradicional çdo vit.

p8 modul video në natyrë

Katran pixel: 8mm
Forma pixel: SMD3535
UNË C: MBI5124
Dendësia e rrjetës / m2: 15625
Model Pixel(L * H): 32*16
Madhësia e modulit(MM): 256*128
Ndriçimi (CD / M2): 5500
Modaliteti i vozitjes:1/4skanoj
Ndërfaqja HUB: HUB75
Metoda e skanimit: rryma konstante

 

Informacion shtese

Pesha 0.5 kg

Shqyrtime

Ende nuk ka komente.

Bëhu i pari që rishikon “P8 Modul i Ekranit LED me ngjyra të plota SMD në natyrë”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Markë

HyteLED

Ekran i udhëhequr nga Hyte www.hyte-led.com është pronari solo i këtij dyqani www://kontroll-udhëhequr.com, Hyte LED është një fabrikë me ekran të udhëhequr, Nëse dëshironi të blini ekrane të plota të drejtuara, ju lutem vizitoni www.hyte-led.com ; për pajisje shtesë, qëndro në këtë dyqan.
Ekran i udhëhequr nga Hyte

Zgjidhje me një ndalesë për kontrollorët dhe aksesorët video mur me LED, nga procesori video i udhëhequr ,kartat e dërguesit, marrja e kartave në furnizimin me energji elektrike dhe modulet e udhëhequra.

Regjistrohu

Regjistrohuni në Buletinin tonë më të fundit të ekranit të ekranit të ekranit të udhëhequr dhe merrni bonuse për blerjen tjetër

  E drejta e autorit © 2020 | Të gjitha të drejtat e rezervuara !

  0
   0
   Karroca juaj
   Karroca juaj është boshKthehu në Dyqan