E mëparshme
Katran pixel: 4.81mm formë pixel: SMD2727 IC: MBI5124 Dendësia e rrjetës / m2: 43264 Model Pixel(L * H): 52*52 Madhësia e modulit(MM): 250*250 Ndriçimi (CD / M2): Modaliteti 005500 Drive:1/13skanoni ndërfaqen HUB: Metoda e skanimit HUB75: constant current You'd better buy all modules at a time for one LED Screen, në këtë mënyrë, ne mund të sigurohemi që të gjithë ata janë të së njëjtës grup. Për grupe të ndryshme të moduleve LED kanë disa ndryshime në rangun RGB, ngjyrë, kornizë, shkëlqim etj. So our modules can't work together with your previous or later modules. Ne ju rekomandojmë që të blini kabinetin e Ekranit LED si njësia më e vogël për montim. Duhet të personalizohet,Ju lutemi lini një mesazh stafit tonë të shitjeve për zgjidhjen e sistemit LED Display.

P4.81 Modul ekran LED me ngjyra të plota SMD në natyrë për mur me skenë me qira

$ 59.80
Tjetra

P2 Modul ekran LED me ngjyra të plota SMD shtëpie për ekran me LED me rezolucion të lartë

$ 69.80
P2 Modul i plotë LED me ekran LED SMD me ngjyra të plota
p391-udhëhequr-modul-2_c5851376-8318-4a89-a604-ef263cf3f552_720x

P3.91 Modul i plotë me ekran LED SMD me ngjyra të jashtme për reklama jashtë

$ 75.00

P3.91 Modul i plotë me ekran LED SMD me ngjyra të jashtme për reklama jashtë

$ 75.00

P3.91 Modul i ekranit LED me qira me definicion të lartë, 250*250madhësia mm, të cilat përshtaten me kabinetin e ekranit me qira 500 * 500 mm dhe 500 * 1000 mm.

Nxito! Shitja Flash përfundon së shpejti!
00
DITT
00
OR H
00
MINIAT
00
SECS
Ekran i udhëhequr nga Hyte

Përshkrim

P3.91 Kabineti Portable Moduli 250mmx250mm Modul Ekran LED me Qira në Jashtë për Skenë ose Ngjarje në Jashtë

Karakteristikat e produktit:

1. Modul standard 250x250 mm . Dollapi është bërë prej alumini me precizion të lartë diektues, ekrani është i papërshkueshëm nga uji.

2. P3.91 Ekran LED me Qira në Jashtë jep një fotografi super delikate dhe pa u lodhur pas një shikimi për një kohë të gjatë.

3 . ekrani është i lakuar dhe shkëlqimi rregullohet.

4.1/16metoda e skanimit për kursimin e energjisë dhe ngrohjen e ulët , Shkalla e lartë e rifreskimit (≥1920Hz),

prodhues i brendshëm i mureve video të jashtme (9)

Katran pixel: 3.91mm
Forma pixel: SMD1921
UNË C: MBI5124
Dendësia e rrjetës / m2: 65536
Model Pixel(L * H): 64*64
Madhësia e modulit(MM): 250*250
Ndriçimi (CD / M2): 5500
Modaliteti i vozitjes:1/16skanoj
Ndërfaqja HUB: HUB75
Metoda e skanimit: rryma konstante

Informacion shtese

Pesha 0.8 kg

Shqyrtime

Ende nuk ka komente.

Bëhu i pari që rishikon “P3.91 Modul i plotë me ekran LED SMD me ngjyra të jashtme për reklama jashtë”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Markë

HyteLED

Ekran i udhëhequr nga Hyte www.hyte-led.com është pronari solo i këtij dyqani www://kontroll-udhëhequr.com, Hyte LED është një fabrikë me ekran të udhëhequr, Nëse dëshironi të blini ekrane të plota të drejtuara, ju lutem vizitoni www.hyte-led.com ; për pajisje shtesë, qëndro në këtë dyqan.
Ekran i udhëhequr nga Hyte

Zgjidhje me një ndalesë për kontrollorët dhe aksesorët video mur me LED, nga procesori video i udhëhequr ,kartat e dërguesit, marrja e kartave në furnizimin me energji elektrike dhe modulet e udhëhequra.

Regjistrohu

Regjistrohuni në Buletinin tonë më të fundit të ekranit të ekranit të ekranit të udhëhequr dhe merrni bonuse për blerjen tjetër

  E drejta e autorit © 2020 | Të gjitha të drejtat e rezervuara !

  0
   0
   Karroca juaj
   Karroca juaj është boshKthehu në Dyqan