E mëparshme
Modul i Ekranit LED me Ngjyra të Plota me SMD P5

P5 Modul Ekran LED me Ngjyrë të Plotë me SMD për Muret e drejtuara nga klubet e natës

Çmimi fillestar ishte: $ 33.00.Çmimi aktual është: $ 21.80.
Tjetra

P4 Modul ekran LED me ngjyra të plota SMD në natyrë për reklama të drejtuara jashtë

Çmimi fillestar ishte: $ 65.00.Çmimi aktual është: $ 43.50.
P4 Modul i Ekranit LED me ngjyra të plota SMD në natyrë
P4.81 Modul i Ekranit LED me ngjyra të plota SMD shtëpie

P4.81 Modul i Ekranit LED me ngjyra të plota me ngjyra të brendshme SMD Shfaqje video LED

Çmimi fillestar ishte: $ 41.00.Çmimi aktual është: $ 32.00.

P4.81 Modul i Ekranit LED me ngjyra të plota me ngjyra të brendshme SMD Shfaqje video LED

Çmimi fillestar ishte: $ 41.00.Çmimi aktual është: $ 32.00.

Me lartësi pixel prej 4.81 mm;Distanca më e vogël e shikimit prej 4-5metra;Dorëzimi i imazhit me definicion të lartë; Përvojë e mrekullueshme vizuale;Audienca bëhet shumë komode

Nxito! Shitja Flash përfundon së shpejti!
00
DITT
00
OR H
00
MINIAT
00
SECS
Ekran i udhëhequr nga Hyte

Përshkrim

Screen Ekrani LED Koncerti P4.81 është prodhuar sipas mënyrës më të fundit të skanimit dinamik të teknologjisë, e cila ofron shkëlqim më të lartë dhe shpejtësi të lartë të rifreskimit.
● Muri i Videove LED i Brendshëm është vetëm shumë i hollë gjë që e bën atë shumë të lehtë dhe të kurseni hapësirë.
Mod Moduli 500x500 mm është mbledhur duke përdorur katër module 250x250 mm dhe kabinet alumini-magnez.
Feature Tipari i kyçjes së shpejtë nuk kërkon aftësi teknike për t'u instaluar dhe çinstaluar.
Features Ndriçimi i lartë dhe veçoritë me përkufizim të lartë të Murit Video të Brendshme LED siguron foto me cilësi të shkëlqyeshme – duke e bërë atë një përshtatje perfekte për skenë, hotel, promovim, stacioni, stadiumit dhe vendeve të tjera.
Screen Ekrani LED Koncerti P4.81 është i njohur për funksionimin e heshtjes dhe konsumin e ulët të energjisë.
Screen Ekrani LED i Perdes së Skenës është i njohur për funksionimin e heshtjes dhe konsumin e ulët të energjisë.
● Muri i Brendshëm i Videove LED është shumë i përdorshëm në vende të mbyllura si qendrat tregtare, fazat, dyqanet zinxhir, hotele, ndërtesat publike, bare, restorante, etj. Madhësia e tij e hollë dhe moduli ultra i lehtë e bën të lehtë instalimin në çdo zonë pa mbuluar shumë hapësirë.
Quality Cilësia e figurës mbetet e paqartë në të gjitha drejtimet dhe në distancë, duke paraqitur të gjithë shikuesit të njëjtat rezultate shumë cilësore.

p4.81 ekran i udhëhequr me qira

Katran pixel: 4.81mm
Forma pixel: SMD2121
UNË C: MBI5124
Dendësia e rrjetës / m2: 43264
Model Pixel(L * H): 52*52
Madhësia e modulit(MM): 250*250
Ndriçimi (CD / M2): 1000 ≥
Modaliteti i vozitjes:1/13skanoj
Ndërfaqja HUB: HUB75
Metoda e skanimit: rryma konstante
Aktual: 5.5A

Më mirë të blini të gjitha modulet në të njëjtën kohë për një Ekran LED, në këtë mënyrë, ne mund të sigurohemi që të gjithë ata janë të së njëjtës grup.
Për grupe të ndryshme të moduleve LED kanë disa ndryshime në rangun RGB, ngjyrë, kornizë, shkëlqim etj.
Pra, modulet tona nuk mund të punojnë së bashku me modulet tuaja të mëparshme ose të mëvonshme.
Ne ju rekomandojmë që të blini kabinetin e Ekranit LED si njësia më e vogël për montim. Duhet të personalizohet,Ju lutemi lini një mesazh stafit tonë të shitjeve për zgjidhjen e sistemit LED Display.

Informacion shtese

Pesha 0.8 kg

Shqyrtime

Ende nuk ka komente.

Bëhu i pari që rishikon “P4.81 Modul i Ekranit LED me ngjyra të plota me ngjyra të brendshme SMD Shfaqje video LED”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Markë

HyteLED

Ekran i udhëhequr nga Hyte www.hyte-led.com është pronari solo i këtij dyqani www://kontroll-udhëhequr.com, Hyte LED është një fabrikë me ekran të udhëhequr, Nëse dëshironi të blini ekrane të plota të drejtuara, ju lutem vizitoni www.hyte-led.com ; për pajisje shtesë, qëndro në këtë dyqan.
Ekran i udhëhequr nga Hyte

Zgjidhje me një ndalesë për kontrollorët dhe aksesorët video mur me LED, nga procesori video i udhëhequr ,kartat e dërguesit, marrja e kartave në furnizimin me energji elektrike dhe modulet e udhëhequra.

Regjistrohu

Regjistrohuni në Buletinin tonë më të fundit të ekranit të ekranit të ekranit të udhëhequr dhe merrni bonuse për blerjen tjetër

  E drejta e autorit © 2020 | Të gjitha të drejtat e rezervuara !

  0
   0
   Karroca juaj
   Karroca juaj është boshKthehu në Dyqan