E mëparshme
P4.81 Modul i Ekranit LED me ngjyra të plota SMD shtëpie

P4.81 Modul i Ekranit LED me ngjyra të plota me ngjyra të brendshme SMD Shfaqje video LED

$ 32.00
Tjetra

P4 Modul i Ekranit LED me Ngjyrë të Plotë me SMD për skenë me mure video të drejtuara me qira

$ 18.50
P4 Modul i plotë LED me ekran LED SMD me ngjyra të plota
P4 Modul i Ekranit LED me ngjyra të plota SMD në natyrë

P4 Modul ekran LED me ngjyra të plota SMD në natyrë për reklama të drejtuara jashtë

$ 43.50

P4 Modul ekran LED me ngjyra të plota SMD në natyrë për reklama të drejtuara jashtë

$ 43.50

Moduli i Ekranit LED P4 në natyrë është Moduli i Ekranit LED në natyrë me Dendësi të lartë , ka 62,500 pixel / m sq. Designedshtë projektuar për të përmbushur kërkesat e shenjës LED në natyrë HD, expecially për madhësi të vogël, por duhet të shfaqin Image ose Video me definicion të lartë

Nxito! Shitja Flash përfundon së shpejti!
00
DITT
00
OR H
00
MINIAT
00
SECS
Ekran i udhëhequr nga Hyte

Përshkrim

P4 Muri i jashtëm i udhëhequr nga video, Ekran ekran i udhëhequr nga uji i papërshkueshëm nga uji P4

 • SMD LED me uniformitetin më të mirë të ngjyrave dhe shkëlqimin e lartë.
 • Shkalla e Lartë e Rifreskimit dhe Shkalla e Gri e Lartë me IC të Besueshëm të Ngarjes.
 • Furnizimi me energji me i mire i Meanwell PSU i CE, UL Miratuar.
 • Kabineti LED i papërshkueshëm nga uji në natyrë IP65 Mund të personalizohet në përputhje me madhësinë e kërkuar të ekranit LED.
 • Moduli i ekranit të udhëhequr nga jashtë-rgb-p4-i-udhëhequr

Katran pixel: 4mm
Forma pixel: SMD1921
UNË C: MBI5124
Dendësia e rrjetës / m2: 62500
Model Pixel(L * H): 64*32
Madhësia e modulit(MM): 256*128
Ndriçimi (CD / M2): 5500
Modaliteti i vozitjes:1/8skanoj
Ndërfaqja HUB: HUB75
Metoda e skanimit: rryma konstante

Më mirë të blini të gjitha modulet në të njëjtën kohë për një Ekran LED, në këtë mënyrë, ne mund të sigurohemi që të gjithë ata janë të së njëjtës grup.
Për grupe të ndryshme të moduleve LED kanë disa ndryshime në rangun RGB, ngjyrë, kornizë, shkëlqim etj.
Pra, modulet tona nuk mund të punojnë së bashku me modulet tuaja të mëparshme ose të mëvonshme.
Ne ju rekomandojmë që të blini kabinetin e Ekranit LED si njësia më e vogël për montim. Duhet të personalizohet,Ju lutemi lini një mesazh stafit tonë të shitjeve për zgjidhjen e sistemit LED Display.

Informacion shtese

Pesha 0.6 kg

Shqyrtime

Ende nuk ka komente.

Bëhu i pari që rishikon “P4 Modul ekran LED me ngjyra të plota SMD në natyrë për reklama të drejtuara jashtë”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Markë

HyteLED

Ekran i udhëhequr nga Hyte www.hyte-led.com është pronari solo i këtij dyqani www://kontroll-udhëhequr.com, Hyte LED është një fabrikë me ekran të udhëhequr, Nëse dëshironi të blini ekrane të plota të drejtuara, ju lutem vizitoni www.hyte-led.com ; për pajisje shtesë, qëndro në këtë dyqan.
Ekran i udhëhequr nga Hyte

Zgjidhje me një ndalesë për kontrollorët dhe aksesorët video mur me LED, nga procesori video i udhëhequr ,kartat e dërguesit, marrja e kartave në furnizimin me energji elektrike dhe modulet e udhëhequra.

Regjistrohu

Regjistrohuni në Buletinin tonë më të fundit të ekranit të ekranit të ekranit të udhëhequr dhe merrni bonuse për blerjen tjetër

  E drejta e autorit © 2020 | Të gjitha të drejtat e rezervuara !

  0
   0
   Karroca juaj
   Karroca juaj është boshKthehu në Dyqan